Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez keeper » czwartek, 2 cze 2005, 20:00

Ekhm..Ciiii :oops:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » czwartek, 2 cze 2005, 20:04

dzieci nie bedzie, bo chce umrzec jako dziewica. Slyszalem, ze wtedy w niebie dostaje sie lepszy kredyt mieszkaniowy. :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez keeper » czwartek, 2 cze 2005, 20:06

cushu napisał(a):dzieci nie bedzie, bo chce umrzec jako dziewica. Slyszalem, ze wtedy w niebie dostaje sie lepszy kredyt mieszkaniowy. :wink:


Mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, ale zycia nie oszukasz :lol:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cushu » czwartek, 2 cze 2005, 20:45

keeper napisał(a):Mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, ale zycia nie oszukasz :lol:

Kogo oszukam, tego oszukam, bylebym kredyt dostal. Podobno w niebie reklamuja sie haslem "Naszym kredytom zaden orgazm nie dorowna", wiec wciagam blaszane gatki i bulwersuje sie przy reklamie Nestea "Jest mi goraca i nawet herbaty napic sie nie potrafie, taka juz ze mnie..." :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 2 cze 2005, 21:40

NataliaW napisał(a):cushu, :brawo: ładne......bardzo ładne...... :]


Popieram w całej rozciągłości :spoko: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dankul » piątek, 3 cze 2005, 11:04

cushu napisał(a):Z archiwum polskiego jazzu, czyli fragment zycia radykalnie pokreconego odlamu jawnej prowokacji. Reszta zalogi byla, ale jakims cudem z kadru sie zmyla. :lol:
Na zdjeciach oczywiscie ja z aktualna zona, badz tez jak kto woli keeper z aktualnym mężem. Burak Party Latarnia 2005.


[center]Obrazek

Obrazek[/center]


:) :spoko: :brawo:
Pasują ( ;) cholery) do siebie :) hihihi fajnie i niech tak sobie będzie, a jak któreś będzie „niegrzeczne” to drugą połówkę proszę o (pokazanie vel. przypomnienie) tego materiału dowodowego aż mi poprawiliście nastrój w ten deszczowo-pochmurny dzień :)
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 11:47

Obrazek
:wink:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 11:47

Gumis sie ujawnil :P
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 11:51

Baltazar Gąbka napisał(a):Gumis sie ujawnil :P


Jaki gumiś?? :lol: :lol:
Tami ciii bo wydasz nas :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 3 cze 2005, 11:53

Tarzan

Obrazek
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » piątek, 3 cze 2005, 11:55

ohhh... my hero na drzewie :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości