słucham sobie właśnie 
kazió napisał(a):kombajn do zbierania kur po wioskach, troche przypomina mi pustki ... a moze to cos innego
cushu napisał(a):kazió napisał(a):kombajn do zbierania kur po wioskach, troche przypomina mi pustki ... a moze to cos innego
mi to bardziej przypomina negatyw pomieszany z myslovitz... ale slyszalem tylko wersje koncertowa..
(tak nawiasem mowiac podobno ich pierwsze koncerty byly w zupelnie innym klimacie). Swietni sa jak dla mnie.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości