SatH^Raa napisał(a):Baltazar nie offtopuj...
Co do ogame staram się omijać wszelkie gry, zwłaszcza te wciągające. Mimo, że brat mnie namawiał.
No Ogame na wyzszym poziomie wciaga na 24h niestety, na noc trza robic FS bo rano sie obudzisz i bedziesz ograbiny a Twoja flota bedzie zlomem
Pchel jaka masz flote? Chodzi mi jedynie o OW i Niszczyciele


Do mnie wszyscy z top 100 też mają daleko , ja się ukrywam na 5 galaktyce
zobaczymy o co chodzi jutro
powoli sie rozwijam