Mnie na dyskotece nie będzie.. standardowo.kamila napisał(a):Morland napisał(a):Życzę miłej zabawy, droga KamilkoMnie na dyskotece nie będzie.. standardowo.
Ależ Karolu, jak mozesz opuścić tak fenomenalną imprezę?

wtedy to nawet ja bym wpadla na te 5 minut 
redlovebloodgirl napisał(a):trzeba bylo zrobic ta 'dyskoteke' w czwartek i rozdawac bileciki zwalniajace z odpowiedziwtedy to nawet ja bym wpadla na te 5 minut
Co to za pomysł, żeby dyskoteke robić w piatek... Bez kartaeczek zwalniających z odp to w ogóle nie ma sensu 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości