Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » poniedziałek, 30 maja 2005, 21:55

Men in Black... jakiez to bylo tragiczne... do tego po obejrzeniu czlowiek odnosi wrazenie, ze nie mozna zrobic nic gorszego, a tworcy filmu pokazuja ze jednak mozna krecac druga czesc...
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez cushu » poniedziałek, 30 maja 2005, 22:16

Baltazar Gąbka napisał(a):zastanawiam sie Tomek skad u Ciebie tyle frustracji :) Tak sie tylko zastanawiam, nie naskakujcie na mnie :)


Frustracja? Jaka frustracja? Jakos nie znajduje w swoim zyciu potrzeb niezaspokojonych :) Wrecz przeciwnie. Ja tylko pisze na poziomie i zasadach, o ktore co niektorzy prosili kilka stron wczesniej. Chcialem przemowic lokalnym dialektem tuningowcow, a tu mnie zaraz od frustratow wyzywaja. Ale co tam.. niech KolumnyMcPersona beda z nami. :prosze:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 30 maja 2005, 22:21

cushu napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):zastanawiam sie Tomek skad u Ciebie tyle frustracji :) Tak sie tylko zastanawiam, nie naskakujcie na mnie :)


Frustracja? Jaka frustracja? Jakos nie znajduje w swoim zyciu potrzeb niezaspokojonych :) Wrecz przeciwnie. Ja tylko pisze na poziomie i zasadach, o ktore co niektorzy prosili kilka stron wczesniej. Chcialem przemowic lokalnym dialektem tuningowcow, a tu mnie zaraz od frustratow wyzywaja. Ale co tam.. niech KolumnyMcPersona beda z nami. :prosze:


nie wyzywaja :) Jesli wymagasz dobrej interpretacji to sam dobrze interpretuj :P

Skazany dzisiaj na TV ogladam co rusz jakies gnioty bleeeeeeeee, porazaja mnie zmienione tytuly filmow przez TV
Baltazar Gąbka
 

Postprzez cushu » poniedziałek, 30 maja 2005, 22:52

A skad informacje ze ja czegokolwiek wymagam?

Darmozjad polski na TVP Kultura. Zajefajny. A na koncu bylo blekitne niebo i napisy, nawet fajniejsze od tego nieba, bo one sie ruszaly a niebo nie. Hostessa Co To Ja Wszyscy Chca A Nikt Nie Moze.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez FiDo » wtorek, 31 maja 2005, 19:56

dzisiaj po dwoch latach obejrzalem drugi raz Dzien Swira. i po siedmiu miesiacach spedzonych w Lodzi musze przyznac, ze ten film nie jest taki glupi jak mi sie wydawal na poczatku. wrecz przeciwnie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MadziUlka » wtorek, 31 maja 2005, 20:51

Smurfy- film animowany leci na jedynce we wtorki o 19:00
gorąco polecam :lol: :wink:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez SAVARY » wtorek, 31 maja 2005, 21:33

FiDo napisał(a):dzisiaj po dwoch latach obejrzalem drugi raz Dzien Swira. i po siedmiu miesiacach spedzonych w Lodzi musze przyznac, ze ten film nie jest taki glupi jak mi sie wydawal na poczatku. wrecz przeciwnie :)


Dokładnie, mi się podobało ujęcie typowo polskiego charakteru: sami sobie stwarzamy problemy i kłopoty w codziennym życiu no i obecna zawiść. Zamiasta sobie ułatwiać to wiele rzeczy utrudniamy. Dla mnie jest to już film kultowy :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Easy Rider » środa, 1 cze 2005, 16:03

Po raz kolejny obejrzałem -"Płytki grób" Niezły, ale "Trainspoting" był lepszy
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Slayer » środa, 1 cze 2005, 18:41

wczoraj 'Truman Show'... fajny film doskonale wysmiewajacy glupote zjawiska jakim jest reality show...

oczywiscie Jim Carrey to chyba najlepsza osoba do tej roli, nikt inny by tak nie pasowal :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez yennefer » czwartek, 2 cze 2005, 00:03

FiDo napisał(a):dzisiaj po dwoch latach obejrzalem drugi raz Dzien Swira. i po siedmiu miesiacach spedzonych w Lodzi musze przyznac, ze ten film nie jest taki glupi jak mi sie wydawal na poczatku. wrecz przeciwnie :)

a wydawal ci sie glupi?! fakt, ze takie stwarza pozory :)
ale wlasciwie przedstawia bardzo ciekawy i trafny obraz zycia codziennego, jak i swoistego zagubienia w codziennosci :zawstydzony: wiele jest scenek z humorem sytuacyjnym (a ten kultowy juz tekst bohatera: k**, ja pier*** - jest fenomenalny :super:

a ostatni film, jaki udalo mi sie obejrzec to "Milczenie owiec" (na tvp2, w sobote), coz.. klasyka, wiec juz nawet nie trzeba wiele pisac ;)
powiem tylko, ze niesamowicie wciagajaca i elektryzujaca jest gra Hopkinsa.. ma facet magnetyzm :spoko:
swietnie prowadzi w zlozony swiat swej chorej osobowosci, jak i w analize psychiki tego drugiego psychopaty-z upodobaniem obdzierajacego kobiety ze skory.
wciaz nie bylo okazji, zeby zabrac sie za Hanibala, a plyta lezy.... chyba niedlugo to zrobie, bo poprzedni narobil mi smaczku :] :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Ged » czwartek, 2 cze 2005, 09:16

Tak na marginesie, to mają robić Dzienną Straż.
Ged
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron