HEHEHE
oczywiście gram w tą "Boską gre" ale na UNI9 i wystarczy
ciekaw jestem czy ktoś z kablówki gra na 9
chętnie go pojade , nie ma to jak skopać swojego
przez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:08
Pcheł napisał(a):Dla mnie jesteś "zielony" więc nawet Cię ruszyć nie mogę a szkoda Ale uważaj na moich kolegów z Insomni (ale pewnie tyż cie nie mogą ruszyć)
a co Wy sie tak wozicie na tym uni9 ze nawet ludzi z miasta chcecie lac co?
sojusz INSOMNIA drugie miejsce
Marianos (czyli ja) 23434 (Miejsce 203 z 10857)
dla ciekawostki były kablówkowicz McBolo jest ze mną w sojuszu i też ma się nieżle
przez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:32
widze ze chlopaki szalejecie Moj brat wymiata na uni1 a ja probuje na uni7 ale niedlugo bo chce sie pozbyc tego konta i grac tylko na uni1 (tam gram od kilu tygodni)