NataliaW napisał(a):groszeq napisał(a):Natalko, zdjęcie w zbroi najbardziej mi sie podoba![]()
![]()
Girls rulez
![]()
Mi też....![]()
Czuje się najbardziej sobą.....
![]()
![]()
Ale coś za mało fotek tutaj...Dekonspirować się.....
na co czekasz... zdekonspiruj sie jeszcze raz

NataliaW napisał(a):groszeq napisał(a):Natalko, zdjęcie w zbroi najbardziej mi sie podoba![]()
![]()
Girls rulez
![]()
Mi też....![]()
Czuje się najbardziej sobą.....
![]()
![]()
Ale coś za mało fotek tutaj...Dekonspirować się.....

Kochanka/sekretarka? Piekne określenie.[/quote]NataliaW napisał(a):
[/quote]
Bardzo....
Poważnie tak Ci się podoba? 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości