Zaczęłam sobie własnie słuchać kawałków z solowej płytki Roba Thomasa. Jeśli ktoś nie pamięta to ten pan nagrał z Santaną rewelacyjny utwór "Smooth". Właśnie wtedy wzbudził moje zainteresowanie, a potem niestety przepadł. Teraz powrócił i to chyba w ładnym stylu ..... trudno mi jeszcze coś o jego nowej płytce powiedzieć, ale na pewno fantastyczny jest utwór "All That I Am" ... po pierwszym wysłuchaniu wiem, że będzie zaliczał się do moich ulubionych! ma klimat i pięknie brzmi!

...... a reszta? cóż ..... muszę w spokoju zapoznać się z nimi .... ale myślę, że jest ok
