przez yennefer » poniedziałek, 23 maja 2005, 21:11
Scorpions - Wind of change, Goo Goo Dolls - Iris, te dwa kawalki mnie jakos wyciszaja.
The White Stripes - Jolene, fajny klimat ma ten kawalek Within Temptation, Vangelis.
(...) wszystkie mile które dzieliły ...
zniknęły właśnie teraz kiedy marzę o twojej twarzy...
jestem tutaj bez ciebie, kochanie ...
ale jesteś nadal w moim samotnym umyśle ... (...)