Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » piątek, 13 maja 2005, 10:29

Garis, poprawilem kontrast i odjalem troche koloru. mgla + morze + slupki strasznie przyzielenily zdjecie, wiec trzeba bylo cos z tym zrobic :)

[ Dodano: 2005-05-13, 20:47 ]
let`s play chess
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sato » sobota, 14 maja 2005, 15:03

ee to tylko pionki... a gruba ryba maluje obraz :lol:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez FiDo » sobota, 14 maja 2005, 19:04

ruskie... dni kultury rosyjskiej na uczelni mamy. doprawdy wspolczuje tym dzieciakom :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » piątek, 20 maja 2005, 20:57

ja tam wole swoje nakrycie glowy :girl2:

a oto cztery z 250 zdjec z dzisiejszego rozpoczecia juwenaliow lodzkiej polibudy..jeszcze wszystkich nie przebralem

dwa pierwsze zdjecia musialem wrzucic.. nie moglem sie powstrzymac:P
Obrazek

Obrazek

rozpoczal sie pochod..
Obrazek

a muzyka gra zawsze do konca :)
Obrazek

[ Dodano: 2005-05-21, 01:11 ]
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 21 maja 2005, 17:27

dzieki za opinie Natalia. te zdjecia to jedynie dokumentacja. wszystko dzialo sie bardzo szybko i nieprzewidywalnie. a w tego typu fotografii stawiam swoje pierwsze kroki
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:34

:D Ja tam sie Fidow'i nie dziwie , ulegl wdziekowi tych niewiast i nie mogl sie skupic .. :D
ale i tak sa fajne bo widac w nich fajna atmosfere calej zabawy ..
MarcinR
 

Postprzez FiDo » sobota, 21 maja 2005, 17:39

no... facet faceta zawsze zrozumie :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:40

NataliaW napisał(a):
MarcinR napisał(a)::D Ja tam sie Fidow'i nie dziwie , ulegl wdziekowi tych niewiast i nie mogl sie skupic .. :D (...) ..


pfff....zawsze zrzucą winę na kobietę.... :suchy:




:) hmmmm to nie wina uzytkowniczko o nicku NataliaW on dzieki temu odddal ogrom i pieknosc tej imprezy ...

badz dumNa ze jEStes kobieta ..
.............co ja pisze ......... :D
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:49

NataliaW napisał(a):MarcinR, dobra, dobra..... :wink:

ps.może to jeszcze nie powód do dumy-ale miło jest być kobietą-szczególnie w towarzystwie takich męzczyzn.... :shy: :wink:



hmmm hmmm hmm :) :D to ja moze jednak jade do kolobrzegu .. :]
:D ale cosik mi sie przypomnialo jezeli wczoraj NatalkoW bylas na koncercie wilkow to tez cie widzialem :jupi:
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość