Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » piątek, 13 maja 2005, 10:29
Garis, poprawilem kontrast i odjalem troche koloru. mgla + morze + slupki strasznie przyzielenily zdjecie, wiec trzeba bylo cos z tym zrobic
[ Dodano: 2005-05-13, 20:47 ]let`s play chess

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Sato » sobota, 14 maja 2005, 15:03
ee to tylko pionki... a gruba ryba maluje obraz

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez FiDo » sobota, 14 maja 2005, 19:04
ruskie... dni kultury rosyjskiej na uczelni mamy. doprawdy wspolczuje tym dzieciakom

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » sobota, 21 maja 2005, 17:27
dzieki za opinie Natalia. te zdjecia to jedynie dokumentacja. wszystko dzialo sie bardzo szybko i nieprzewidywalnie. a w tego typu fotografii stawiam swoje pierwsze kroki
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:34

Ja tam sie Fidow'i nie dziwie , ulegl wdziekowi tych niewiast i nie mogl sie skupic ..
ale i tak sa fajne bo widac w nich fajna atmosfere calej zabawy ..
-
MarcinR
-
przez FiDo » sobota, 21 maja 2005, 17:39
no... facet faceta zawsze zrozumie

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:40
NataliaW napisał(a):MarcinR napisał(a)::D Ja tam sie Fidow'i nie dziwie , ulegl wdziekowi tych niewiast i nie mogl sie skupic ..

(...) ..
pfff....zawsze zrzucą winę na kobietę....


hmmmm to nie wina uzytkowniczko o nicku
NataliaW on dzieki temu odddal ogrom i pieknosc tej imprezy ...
badz dumNa ze jEStes kobieta ..
.............co ja pisze ......... 
-
MarcinR
-
przez MarcinR » sobota, 21 maja 2005, 17:49
-
MarcinR
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość