czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez kamila » poniedziałek, 16 maja 2005, 18:45

Muszę się uspokoić, może pomoże mi w tym Hey 'Hey'.

[ Dodano: 2005-05-16, 20:01 ]
+ PJ Harvey, U2, Smashing Pumpkins, The Chemical Brothers, Nine Inch Nails, Genesis :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » poniedziałek, 16 maja 2005, 20:21

po juwenaliach ciągle jeszcze chodzi za mną Golden Life "czeski film" i ich wykonanie kawałka Chłopców z Placu Broni "kocham wolność"....

hym.... czyżby to oznaka buntowniczego nastroju....?

Ps. zdaje się, że "naładowane - emocjonalne akumulatorki" przypominają, że zbliża się wiosna .... :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 17 maja 2005, 20:34

kawałki z filmu Dirty Dancing - "I've had the time of my life" oraz przebój "Do You Love Me" który nakręca mnie w stylu Beatlesowskich klimatów.... chyba czas odkurzyć stare, zapomniane płyty... słucha się ich po jakimś czasie nawet z większą przyjemnością niż po raz pierwszy.... chyba ze względu na przywołujące pozytywne wspomnienia ... :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » wtorek, 17 maja 2005, 20:53

Mad Season "Above"
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » wtorek, 17 maja 2005, 21:30

Albo Kate Bush :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » wtorek, 17 maja 2005, 21:36

Ania Dąbrowska "Samotnośc po zmierzchu" i piosenka "Nie ma nic..."
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kurczaczek » środa, 18 maja 2005, 07:42

NataliaW, Ja ją jakimś trafem odkopałam wczoraj... i tak sobie nadal słucham. :oops:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Easy Rider » środa, 18 maja 2005, 23:12

Na noc ładuję sobie Rammsteina? Nie.Sade w sam raz.
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Re: czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Postprzez kazió » środa, 18 maja 2005, 23:38

yennefer napisał(a):wlasciwie temat podobny do tego, ktory juz kiedys byl,
choc interesuja mnie tez opinie co do potrzeb muzycznych w danej chwili badz zwiazanych z naszym obecnym nastrojem. bo wydaje sie, ze prawda jest, iz muzyka doskonale potrafi odzwierciedlic stan ducha i przemowic do nas wyrazniej niz jakakolwiek inna gałąż kultury... (chyba ze ktos ma inne zdanie ;))
a ze dzis mam taki buntowniczy i nie do konca okreslony nastroj, to od rana (tzn od poludnia dla scislosci :P) slucham Lacuny Coil, Within Temptation, Nightwish i kawalkow utrzymanych w podobnych klimatach, ktore oddaja doskonale moje samopoczucie.


mała chinka, cziku-cziku-linka wyraza obecnie moj nastroj
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez yennefer » czwartek, 19 maja 2005, 13:29

Lacuna Coil - Unspoken, tego kawalka slucham od wczoraj na okraglo.
i od czasu do czasu Hans Zimmer - 'Gortoz a ran' dla wyciszenia :zamknieteoczy:
(doskonaly, jesli odczuwa sie potrzebe na chwile zadumy i refleksji).

:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Suzy » piątek, 20 maja 2005, 02:30

Morcheeba "The Antidote" ... całkowicie wyraża moje samopoczucie... jest klimatycznie, nastrojowo refleksyjna.... :cry:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez keeper » piątek, 20 maja 2005, 09:41

Sneaker Pimps "Six Underground"- czyli" Take me down, six underground..", a tak, przed wyjazdem :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości