Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez Garis » sobota, 14 maja 2005, 20:52
Witam w mojej galerii ! Wszystkie moje fotki robię aparatem Canon A75. Uwielbiam fotografować Kołobrzeg, naturę, zachody słońca, robić panoramy i makra. Jestem amatorem, a fotografowanie to moje hobby, aczkolwiek staram się zwracać uwagę na parametry techniczne zdjęć. Nie lubię "podkręcać" zdjęć w programie graficznym ale czasami sięgam po Photoshopa aby poprawić swoje błędy. Wszelkie komentarze mile widziane. Miłego oglądania !
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez Sato » sobota, 14 maja 2005, 20:56
ciemnosc.. ciemnosc widze... gdzie foty?

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez Baltazar Gąbka » sobota, 14 maja 2005, 20:58
fajne foty nie Sato?

-
Baltazar Gąbka
-
przez Garis » sobota, 14 maja 2005, 21:01
"The first one"
[ Dodano: 2005-05-14, 22:28 ]
2. Widok z okna 16/12/2004
Powrót do chłodniejszych klimatów
3.
4.
5.
6.
7. Boże Narodzenie 2004 (ta fota brała udział w konkursie, zająłem 2 miejsce
[ Dodano: 2005-05-14, 22:31 ]
Przyznaję się, że zdjęcie nr 2 jest podrasowane
[ Dodano: 2005-05-14, 22:49 ]
8. Gracja
Wiosna
9.
10.
11.

-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez marek » niedziela, 15 maja 2005, 08:01
pokaż 2 w orginale, ciekawy jestem ile w tym natury a ile Fotosklepu
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez Garis » niedziela, 15 maja 2005, 11:36
joshua jest to ogniste niebo w oryginale. Właściwie dużej różnicy nie ma. Takie chmurki były naprawdę

We właściwościach pliku można sprawdzić wartość przesłony i czas ekspozycji.
tutaj
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez FiDo » niedziela, 15 maja 2005, 13:24
najbardziej podoba mi sie katedra. na drugim miejscu pierwsze zdjecie. w sumie juz mam dosyc zachodow nad morzem, ale te smugi swiatla uratowaly zdjecie. cos w sobie ma:)
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Garis » niedziela, 15 maja 2005, 17:43
Ostatnio zachody słońca cieszą się dużym powidzeniem i dlatego wklejam mój wyjątkowy zachód słońca, jedyny i niepowtarzalny jaki kiedykolwiek zrobiłem - Zachód Słońca Nad Nilem w Egipcie
12. Zachód słońca nad Nilem

-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez yennefer » niedziela, 15 maja 2005, 18:11
noo..zachod slonca nad Nilem zdecydowanie odbiega od tych nieco oklepanych juz kolobrzeskich
powialo egzotyka - ciekawe

-

yennefer
- Mieszka tu
-
- Posty: 961
- Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
- Lokalizacja: ...
przez kurczaczek » niedziela, 15 maja 2005, 21:09
Piękny ten zachód słonca nad Nilem, taki... romantyczny

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
przez SAVARY » wtorek, 17 maja 2005, 21:32
AAAAch Egipt, słońce i ciepełko!
-

SAVARY
- Terminator
-
- Posty: 683
- Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez FiDo » sobota, 21 maja 2005, 17:38
Nil mi sie bardzo podoba!!!

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość