Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:00
Drugie jabłuszko na niebieskim tle zdecydowanie podoba mi się najbardziej.
Z chęcią bym się w nie wgryzła

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
przez FiDo » piątek, 13 maja 2005, 10:27
i po raz kolejny zaprezentowalasw klase

wszystkie foty mi sie podobaja, poza motorkiem i politykami. no i.. jak juz mialas tego modela na pierwszych fotach, to moglas go troche lepiej ustawic wzgledem swiatla. ale mimo to rzadzisz

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 10:31
moze byc tytul w formie wypowiedzi?

"Kocham Cie Bogdan, Heniek nic dla mnie nie znaczy"

-
Baltazar Gąbka
-
przez Easy Rider » piątek, 13 maja 2005, 10:43
Albo
"Ja będę zagadywał, a Ty sikaj Boguś, sikaj"
-

Easy Rider
- Terminator
-
- Posty: 787
- Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
- Lokalizacja: Radosne Rumunki
przez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 13:41
dobra nie ma co kombinowac, ja wygralem

Bedzie piwo

Ale w druga strone

-
Baltazar Gąbka
-
przez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 13:51
WZT napisał(a):SKAd awiesz?
Moze poczekamy na jakis oficjalny komunikat

???

a po co skoro moja propozycja jest najlepsza? Jesli Natalia wybierze moja, dostaje piwo - ona

-
Baltazar Gąbka
-
przez Sato » piątek, 13 maja 2005, 14:11
pierwsze 3 fotki czarno biale to po prostu pierwsza klasa... (niedlugo skonczy sie dla Ciebie skala na moje oceny)

... swietne ustawienie wgledem slonca, kadry widac przemyslane, zadnych przepalen czy czarnych plam... no mniut dla oczu
a co do tych kolorowych to najlepsze dwa pierwsze... tylko troche smutne

-

Sato
- Dyskutant
-
- Posty: 198
- Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
- Lokalizacja: z Marsa :)
przez Garis » piątek, 13 maja 2005, 17:19
Żaden ciekawy tytuł nie przychodzi mi do głowy, ale ten obrazek kojarzy mi się z czymś takim
Sorry NataliaW, że wlepiłem obrazek do Twojej galerii...
-
Garis
- Twardziel
-
- Posty: 107
- Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
- Lokalizacja: Kolobrzeg
przez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 17:33
hehe dobre

-
Baltazar Gąbka
-
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości