NataliaW...galeria.

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:00

Drugie jabłuszko na niebieskim tle zdecydowanie podoba mi się najbardziej. :mg:
Z chęcią bym się w nie wgryzła :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez FiDo » piątek, 13 maja 2005, 10:27

i po raz kolejny zaprezentowalasw klase :) wszystkie foty mi sie podobaja, poza motorkiem i politykami. no i.. jak juz mialas tego modela na pierwszych fotach, to moglas go troche lepiej ustawic wzgledem swiatla. ale mimo to rzadzisz :prosze:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 10:31

moze byc tytul w formie wypowiedzi? :lol: "Kocham Cie Bogdan, Heniek nic dla mnie nie znaczy" :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Easy Rider » piątek, 13 maja 2005, 10:43

Albo

"Ja będę zagadywał, a Ty sikaj Boguś, sikaj"
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 13:41

dobra nie ma co kombinowac, ja wygralem :lol: Bedzie piwo :twisted: Ale w druga strone :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 13:51

WZT napisał(a):SKAd awiesz?
Moze poczekamy na jakis oficjalny komunikat ????? :twisted: :twisted: :twisted:


a po co skoro moja propozycja jest najlepsza? Jesli Natalia wybierze moja, dostaje piwo - ona :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Sato » piątek, 13 maja 2005, 14:11

pierwsze 3 fotki czarno biale to po prostu pierwsza klasa... (niedlugo skonczy sie dla Ciebie skala na moje oceny) :P... swietne ustawienie wgledem slonca, kadry widac przemyslane, zadnych przepalen czy czarnych plam... no mniut dla oczu

a co do tych kolorowych to najlepsze dwa pierwsze... tylko troche smutne :cry:
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Garis » piątek, 13 maja 2005, 17:19

Żaden ciekawy tytuł nie przychodzi mi do głowy, ale ten obrazek kojarzy mi się z czymś takim :)

Obrazek

Sorry NataliaW, że wlepiłem obrazek do Twojej galerii...
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 13 maja 2005, 17:33

hehe dobre :D
Baltazar Gąbka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości