czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 9 maja 2005, 22:36

Mnie pozytywnie nastraja Reggae, Moby, stary dobry Depeche Mode, polski rock. :roll:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » wtorek, 10 maja 2005, 18:19

dzis wlasnie otaczam sie melancholia i urywkami przeszlosci, co umozliwiaja mi takie kawalki jak: Era - Sentence (piekny wokal i slowa, polecam przesluchac), Lasgo - Something (slowa - kiedys niezwykle prawdziwe dla mnie :zawstydzony:),
Lacuna Coil - Purify - tekst tez swietny, Within Temptation - Our Farewall - ehh ten kawalek jest po prostu niesamowity, łezka w oku sie kreci :roll:
wszystkie powyzsze sa cudowne :serce:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MeYa » wtorek, 10 maja 2005, 20:10

Sade "Lovers rock" ...jakos mnie uspokaja
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » wtorek, 10 maja 2005, 20:44

Tata Kazika i jeden kawałek Pogodno "Uśmiech się", przez cały dzień nucę tą piosnkę.
:brawo:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 10 maja 2005, 22:32

System Of A Down - B.Y.O.B.

Doskonaly kawalek
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Sylwia » środa, 11 maja 2005, 14:02

faith no more [niekoniecznie odzwierciedlenie mojego samopoczucia :P]
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kamila » środa, 11 maja 2005, 15:17

Sylwia napisał(a):faith no more [niekoniecznie odzwierciedlenie mojego samopoczucia :P]

Nie kłam, kłamczucha :lol:

leci ... Genesis - Greatest Hits i wsio na temat :mg:
[I can't Dance] jeah.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » środa, 11 maja 2005, 15:25

w tej chwili magluje po raz kolejny najslynniejszy chyba kawalek dziecinstwa:
Limahl - Neverending Story
(zawsze chyba bedzie mi sie z nim kojarzyl), i jakos tak pobudza mnie do zycia ;)
oprocz tego kawalki: Sonique - It feels so good oraz Suzanne Vega - Luka, wplywaja na mnie niesamowicie pozytywnie ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Suzy » środa, 11 maja 2005, 17:40

Dino Lenny vs Housemartins - "Change the World" - już od rana......
..... rewelacyjny prezent na poprawę nastroju .... :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez keeper » czwartek, 12 maja 2005, 13:58

Chemiczni Bracia w natarciu na moje zmysły.."Push the button"- jakże inna od poprzednich, jakże doskonała :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość