dzis bedzie impreza z ksiazka od wloskiego i z czasownikami nieregularnymi ale nic to, wczoraj bylam w kinie, wiec na razie czuje sie usatysfakcjonowana (zobaczymy na jak dlugo )
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:31
Od dwóch tygodni imprezowałam w domu z gipsem.
A od dzisiaj imprezuje w szerszym gronie: altacet, opaska elastyczna i stabilizator stawu skokowego.
Mówię Wam - taka imprezka.
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:34
NataliaW napisał(a):kurczaczek, tak to zareklamowałaś, ze mam takie drobne pytanko....możne się przyłączyć....wpadne z książkami do historii-może być naprawde zabawnie-impreza stulecia....