OMAR napisał(a):
Cholera nic nam się bidulka nie zmieniła - tylko trochę schudła
a jaki ma kozacki sweterek

Baltazar Gąbka napisał(a):OMAR napisał(a):
Cholera nic nam się bidulka nie zmieniła - tylko trochę schudła
a jaki ma kozacki sweterek
Też się pewnie nie zmieniłam od przedszkola... 
KaucZ napisał(a):
...[/quote]

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości