Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 8 maja 2005, 15:12

OMAR napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Zamieszczone na prośbę jedenego z użytkowników forum. :twisted:

Obrazek


Cholera nic nam się bidulka nie zmieniła - tylko trochę schudła :mg:


a jaki ma kozacki sweterek :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 8 maja 2005, 20:39

Baltazar Gąbka napisał(a):
OMAR napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Zamieszczone na prośbę jedenego z użytkowników forum. :twisted:

Obrazek


Cholera nic nam się bidulka nie zmieniła - tylko trochę schudła :mg:


a jaki ma kozacki sweterek :D


Dobre :lol: 8) :lol: Też się pewnie nie zmieniłam od przedszkola... :drunk:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 9 maja 2005, 13:44

NataliaW napisał(a):
Natalia w wersji troche poważnej.....

Obrazek




bardzo ladna fotka :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Sato » poniedziałek, 9 maja 2005, 15:18

NataliaW, dekonspira z klasą ;) fotki K. Skiby pierwsza klasa, a modelka full profeszynal :]
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez FiDo » poniedziałek, 9 maja 2005, 18:55

KaucZ napisał(a):

byłyby doskonałe gdyby nie cień fotografa na pierwszej focie ;)...[/quote]

i tu sie stary nie zgodze z toba. fota z pomyslem, a jak znam tworczosc Karola, ten cien to nie przypadek. tematem tego zdjecia wydaje mi sie nie jest sama Natalia, tylko.. nie wiem jak to nazwac.. sesja zdjeciowa? na glownym planie modelka, a gdzies tam jest fotograf, ktory podczas ogladania fotografii zawsze zanika.
na temat fot nie bede sie juz wypowiadal, bo juz to robilem wiele razy ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 19:03

Brzydalka :lol: Ale lubia ja :jupi:
Baltazar Gąbka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości