) ... te filmy juz nawet zbytniego sukcesu nie odnoszą tylko zbieraja kiepskie recenzje za to, że nie są w stanie zaoferować widzowni nic czego by już nie widział ... no i po co?
Zgoda, ja przy "Troi" byłem delikatnie mówiąc zdegustowany, chociaż "Aleksander" (a zwłaszcza rys psychologiczny przedstawiony w filmie ) zrobił na mnie kolosalne wrażenie! Mówiłem o "Królestwie Niebieskim", bo epoka wypraw krzyżowych jest jednym z ciekawszych okresów średniowiecza, no i.... jedną z moich ulubionych


Resident Evil 2 poprosze. Przychodze do chaty a tu co?? a tu Spacies 3 [Gatunek 3] - ehh... połowy filmu nie skumałam... ale jakoś poszło... jak zaczeli gadać na tematy DNA itp. to już troche więcej skumałam...
...... hmmm aż 15 odcinków .... cóż może będę oglądać ... to zależy czy czas znajdę ... ale chyba warto prawda?