NataliaW napisał(a):Baltazar Gąbka, wiesz, to fotografia a nie folder reklamowy-za dużo jest wokół pięknych, katalogowych, słonecznych fot-by stale powielać te same kadry....Na pocztówkach jest piękny Kołobrzeg, ja jestem inna i lubie brudy odsłaniać...a właściwie nawet nie odsłaniać-bo przecież dworzec i dzielnice portową to każdy gołym okiem widzi.....niestety....
no ja wiem ze jestes inna, fajnie ze pokazujesz cos co jest tabu, ale Twoj post wlasnie wyglada jak folder antyreklamowy. I nie musisz sie tak oficjalnie do mnie zwracac



? A jak mam się zwracać....mój Ty Poziomku.....



