1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » środa, 4 maja 2005, 22:02

uprzejmie proszę o jakieś grzejniki na sali gimnastycznej! jesli będzie tak lodowato jak na próbnych to ja dziękuję ... co to za warunki do myślenia i pisania !! :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » środa, 4 maja 2005, 22:48

Olga: masz racje. Na auli, sali gim. jest zimnota w razie W. ubierzcie się ciepło. Jak tu człek ma myśleć, skupić się na pisaniu jak mu paluszki drętwieją ;/ i odmawiają posłuszeństwa w pisaniu.
Ps. powodzenia :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » czwartek, 5 maja 2005, 15:10

składam zażalenie na krzesła!!! siedzenie przez 5 godzin na tych szczebalch to tortura dla kręgosłupa i przede wszystkim czterech liter !! ;/ ........ :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » czwartek, 5 maja 2005, 16:05

Olga napisał(a):składam zażalenie na krzesła!!! siedzenie przez 5 godzin na tych szczebalch to tortura dla kręgosłupa i przede wszystkim czterech liter !! ;/ ........ :lol:


Kordian cierpiał katusze po nieudanej probie samobojczej a ty sie martwisz o swoje cztery litery????no wiesz.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 5 maja 2005, 16:15

niech tym co wymyslili ta mature Zagloba z cala wataha z "potopu" stanie w gardle :P a co tam... :lol: :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » czwartek, 5 maja 2005, 16:32

Adit napisał(a):niech tym co wymyslili ta mature Zagloba z cala wataha z "potopu" stanie w gardle :P a co tam... :lol: :lol:


okoniem stanie :) lol
nie pozostalo nam nic innego jak smiac sie z tej maturki....do czasu az nam przysla swiadectwa. TO slonce gdzie idziemy po wakacjach? ZAchodniopomorska?? BWSH?? :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Kulo » czwartek, 5 maja 2005, 17:56

smiac sie mozna, ale tematy byly tragiczne, a ja proponuje uniwersytet szczecinski...w kolobrzegu :D

hej wyzej cicho, bo was "zaadoptuje" :D.

ciekawe kiedy klucz, on uswiadomi czy matura z polaka byla trudna czy nie.

ale moim zdaniem ta matura byla za trudna dla rolnikow, jesli ktos wie o co chodzi. choc nie mowie ze dla mnie tez nie byla :P. ale przynajmniej jakis porzadny tekst ze zrozumieniem dali :D.
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » czwartek, 5 maja 2005, 20:51

MeYa napisał(a):
Adit napisał(a):niech tym co wymyslili ta mature Zagloba z cala wataha z "potopu" stanie w gardle :P a co tam... :lol: :lol:


okoniem stanie :) lol
nie pozostalo nam nic innego jak smiac sie z tej maturki....do czasu az nam przysla swiadectwa. TO slonce gdzie idziemy po wakacjach? ZAchodniopomorska?? BWSH?? :D

Kochanie ja juz z 10 osob z naszej klasy naliczylam,ktorzy deklaruja sie,ze razem z nami pojda do "zachodniopomorskiej" wiec bedzie "gites" :) :) :) ;D

[ Dodano: 2005-05-05, 21:51 ]
Kulo napisał(a):smiac sie mozna, ale tematy byly tragiczne, a ja proponuje uniwersytet szczecinski...w kolobrzegu :D

hej wyzej cicho, bo was "zaadoptuje" :D.

ciekawe kiedy klucz, on uswiadomi czy matura z polaka byla trudna czy nie.

ale moim zdaniem ta matura byla za trudna dla rolnikow, jesli ktos wie o co chodzi. choc nie mowie ze dla mnie tez nie byla :P. ale przynajmniej jakis porzadny tekst ze zrozumieniem dali :D.

zebysmy my Ciebie nie zaadoptowaly... :P :) poza tym pamietaj,zeby na dzien jutrzejszy nie zaspac :P :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » czwartek, 5 maja 2005, 20:56

Adit napisał(a):Kochanie ja juz z 10 osob z naszej klasy naliczylam,ktorzy deklaruja sie,ze razem z nami pojda do "zachodniopomorskiej" wiec bedzie "gites" :) :) :) ;D

tyyy.....to mozemy sie nie dostac !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez qrczak » czwartek, 5 maja 2005, 21:19

okoniem stanie lol
nie pozostalo nam nic innego jak smiac sie z tej maturki....do czasu az nam przysla swiadectwa. TO slonce gdzie idziemy po wakacjach? ZAchodniopomorska?? BWSH??


Zdajcie maturę najpierw, później się śmiejcie. Nawet nie wiecie ilu "nadętych" absolwentów Kopernika ląduje zwłaszcza na tej pierwszej uczelni.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » czwartek, 5 maja 2005, 21:25

qrczak napisał(a):Zdajcie maturę najpierw, później się śmiejcie. Nawet nie wiecie ilu "nadętych" absolwentów Kopernika ląduje zwłaszcza na tej pierwszej uczelni.


A bede sie smiac teraz. Bo po co mam sie stresowac??jeszcze przez dwa tygodnie?? no po co?? pomoze mi to? nie. pesymistyczny nastroj jeszcze mnie nigdy do niczego nie doprowadzil. i jak wyladuje jako jeden z 'nadetych' absolwentow kopernika w zachodniopomorskiej to tez sie bede smiac :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 5 maja 2005, 21:39

qrczak napisał(a):
okoniem stanie lol
nie pozostalo nam nic innego jak smiac sie z tej maturki....do czasu az nam przysla swiadectwa. TO slonce gdzie idziemy po wakacjach? ZAchodniopomorska?? BWSH??


Zdajcie maturę najpierw, później się śmiejcie. Nawet nie wiecie ilu "nadętych" absolwentów Kopernika ląduje zwłaszcza na tej pierwszej uczelni.


a zebys wiedzial,ze duzo.. a smiac sie bede..bo mi z tym dobrze. I z tym,ze chyba mam zbyt wygorowane ambicje.. :oops: tez :P Jezeli nie dostane sie tam gdzie chce i bede zmuszona isc do np. "zachodniopomorskiej" to wcale nie oznacza to,ze nie dopne swego :) :P :) :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » czwartek, 5 maja 2005, 21:44

Kiniak, a kto cie zmusza zebys szla gdzies do jakiejs zachodniopomorskiej? WKU? Rodzice? :| ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » czwartek, 5 maja 2005, 21:46

Peny napisał(a):Kiniak, a kto cie zmusza zebys szla gdzies do jakiejs zachodniopomorskiej? WKU? Rodzice? :| ;)


Magda.....czytac ze zrozumieniem to ty jeszcze nie umiesz.
Do zachodniopomorskiej pojdzie jak sie nie dostanie gdzie indziej....:/
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » czwartek, 5 maja 2005, 21:48

mnie to glupawka zlapala...i same "debilnosci" sie mnie trzymaja... niech mnie ktos wywali z tego forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :help: potrzebuje lekarza
MadziX..do boju..angielski jutro czeka

[ Dodano: 2005-05-05, 22:52 ]
a tak w ogole,to do kiedy drugie i pierwsze klasy maja wolne?
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości