
)
dzieki za opinie
jezeli idzie o styl.. nie mam jakiegos oryginalnego stylu. wiele osob robi taka fotografie jak ja.. jeszcze sie nie ukierunkowalem. robie to co mi podchodzi pod obiektyw zeby sie nauczyc fotografowac WSZYSTKO. pozniej, jak juz dojde do dostatecznego poziomu, pomysle nad wlasnym stylem

FiDo napisał(a):ale slodziciedzieki za opinie
jezeli idzie o styl.. nie mam jakiegos oryginalnego stylu. wiele osob robi taka fotografie jak ja.. jeszcze sie nie ukierunkowalem. robie to co mi podchodzi pod obiektyw zeby sie nauczyc fotografowac WSZYSTKO. pozniej, jak juz dojde do dostatecznego poziomu, pomysle nad wlasnym stylem
![]()
[ Dodano: 2005-05-09, 00:27 ]
a to ja dodam jeszcze jeden skuterek,ktory mialem wkleic wyzej ale o nim zapomnialem. niestety trzeba bylo przyblizyc cyfrowo, wiec poleciala jakosc
Obrazek
Skromis
ahha pozdrawiamPowrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość