imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MarcinR » środa, 4 maja 2005, 20:03

w pIatek beda pewnie imprezowac Maturzysci :P
MarcinR
 

Re: imprezujecie gdzies dzisiaj?

Postprzez Pelson » środa, 4 maja 2005, 20:08

MarcinR a cos organizuje nasza klasa?
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » środa, 4 maja 2005, 20:11

:D jeSce nic Nie wIm :D
jA ImPRezUje jUTRo o 9.00 przez 170 minut :D bez wytchnienia ..
MarcinR
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 4 maja 2005, 20:41

zapraszam na impreze na moja przeurocza wioske :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MarcinR » środa, 4 maja 2005, 20:43

redlovebloodgirl napisał(a):zapraszam na impreze na moja przeurocza wioske :lol:




:P aRtURek robi rOzKRet ??? :!:

[ Dodano: 2005-05-04, 21:51 ]
Swarog napisał(a):szukam ziomali na impreze

[ Dodano: 2005-05-04, 20:55 ]
jestescie nuuuudziarze:(... no co wy? zero imprez? ech, co za świat ;/



:P sam jestes nudziarz :lol:
MarcinR
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 4 maja 2005, 20:58

Arturek chyba zaraz idzie spac :lol: zreszta rozkrety w jego stylu mnie nie interesuja ;/

a ty swarog nie narzekaj-jak chcesz impreze to sam mozesz cos rozkrecic :) ekipa zawsze sie znajdzie i nie trza jej na necie szukac :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Joey » środa, 4 maja 2005, 22:01

Ja mam juz dosyć :/

Poniedziałek: Szczęki - gdzie DJ'i 6 tam nie ma co słuchac
Sroda: Dyska w jedynce - siadaja CD-iki
Czwartek: TRM - impreza odwołana
Piatek: oXygen - no tu osbie odpoczne bo jest zajefajna organizajcja :)
Joey
 

Postprzez Didi » środa, 4 maja 2005, 22:22

joey kogo ty nazywasz dj-em? skad sie ich 6 wzielo jak szukaja po wioskach to nie ma nikogo chetnego wszyscy maja po 20 plyt i sie nazywaja tu nie bede wymienial pewnego giganta co 2 pietra nizej puszcza codziennie krisa i maluje winde :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » czwartek, 5 maja 2005, 21:38

Dzisiaj nic, ale jutroooooo - :drunk: oj będzie ostro :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 6 maja 2005, 11:01

MixXxer napisał(a):Mam jedno pytanie do kogo ty masz pretensje???


ja nie mam pretensji,. tylko mówie ze ejstem troszke zmeczony

Na szcekach bylem tylko pogadac wiec mnie nie mozesz wliczac w elite


to 6 dJ'i to było tylko tak "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść"

, co do jedynki proponuje kupic sobie swoje kompakty

wiesz, wziałem tam sowjego Duala :lol: :lol: no i sie popsuł, widzisz nie chciałem brac wszystkioch mocih CD, ale teraz widze ze lepiej sie na targać niz grac na przerywajacych odtwarzaczach :P

jesli chdozi o TRMN to nie mozesz miec wplywu na to ze nauczyciel zmarl


nie no ja nic nie mowie, zreszta znałem tego nauczyciela [*]

, a oxygen??? co to takiego??


wyjaśniałem na priv

[ Dodano: 2005-05-06, 12:05 ]
DeeJay napisał(a):joey kogo ty nazywasz dj-em?


za długo by tłumaczyc

skad sie ich 6 wzielo jak szukaja po wioskach to nie ma nikogo chetnego


6? patrz wyzej, a nie wiem, nie słuyszałem

wszyscy maja po 20 plyt i sie nazywaja


no ja mam troche wiecej, ale mnijesza o to :P bo tesh nie ma sie czym chwalic:D

tu nie bede wymienial pewnego giganta co 2 pietra nizej puszcza codziennie krisa i maluje winde :P


nie wiem o co Ci chodzi?
Joey
 

Postprzez Peny » piątek, 6 maja 2005, 14:34

ide dzis świętować.. :drunk: najpierw plener później lokal :)
polowa matur pisemnych za mna.. :spoko: :prosze: :jupi:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości