
zreszta rozkrety w jego stylu mnie nie interesuja
ekipa zawsze sie znajdzie i nie trza jej na necie szukac 

MixXxer napisał(a):Mam jedno pytanie do kogo ty masz pretensje???
Na szcekach bylem tylko pogadac wiec mnie nie mozesz wliczac w elite
, co do jedynki proponuje kupic sobie swoje kompakty
no i sie popsuł, widzisz nie chciałem brac wszystkioch mocih CD, ale teraz widze ze lepiej sie na targać niz grac na przerywajacych odtwarzaczach 
jesli chdozi o TRMN to nie mozesz miec wplywu na to ze nauczyciel zmarl
, a oxygen??? co to takiego??
DeeJay napisał(a):joey kogo ty nazywasz dj-em?
skad sie ich 6 wzielo jak szukaja po wioskach to nie ma nikogo chetnego
wszyscy maja po 20 plyt i sie nazywaja
bo tesh nie ma sie czym chwalic:Dtu nie bede wymienial pewnego giganta co 2 pietra nizej puszcza codziennie krisa i maluje winde
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości