
Quit napisał(a):Matko bolsa.... normalnie taka mina, że oddałabym portfel na kiju jakbym Ce spotkała
Obchody 3 maja
Fajne zdjęcie:) Tak wyglądają szczęśliwi i wyluzowani ludzie! Tak trzymać!![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości