Olga napisał(a):no i obejrzałam "Hannibala" ............. nie rozumiem dlaczego ten film ma opinię obrzydliwego.......... ja go za taki nie uważam ..... bardzo mi się podobał ........ szczególnie ostatnie sceny .....

Olga napisał(a):no i obejrzałam "Hannibala" ............. nie rozumiem dlaczego ten film ma opinię obrzydliwego.......... ja go za taki nie uważam ..... bardzo mi się podobał ........ szczególnie ostatnie sceny .....


kurczaczek napisał(a):"Sens życia według Monty Pythona"
Myślałam że sie na tym filmie (przepraszam za słowo) posikam ze śmiechu.
Polecam wszystkim, bez wyjątków.



Ged napisał(a):przysiadlem dzis i sporzadzilem liste filmow z szeroko pojetego kina azjatyckiego, ktore sa osiagalne i warte uwagi.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości