CiriWitch napisał(a):nio to i ja się wkońcu przypomne.. chociaż o mnie zapomnieć nie możnabuehehe...
![]()
![]()
<prosze nie rzucac kamieniami>
Zdjęcie nad Odrą (Wrocław)
Obrazek
znam ta pania ........
(chyba ) tak mnie sie zdajeeeeeeeeeee
ale nie dam sobie reki uciąć...

i oto ja hmm zdjecie z imprezy pozegnalej przed wojem hmm fajnie bylo