MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » czwartek, 14 kwi 2005, 11:33

:P DO canona bedzie statyw . :P ale to po maturze....
narazie zdjec nie robie bo <mi sie niechce > czekam na wene.. :)
MarcinR
 

Postprzez dziurawe kalesony » czwartek, 14 kwi 2005, 13:55

Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:
dziurawe kalesony
 

Postprzez MarcinR » czwartek, 14 kwi 2005, 16:39

dziurawe kalesony napisał(a):Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:

:spoko: powodzeniaa............... :!:
MarcinR
 

Postprzez dziurawe kalesony » piątek, 15 kwi 2005, 10:14

MarcinR napisał(a):
dziurawe kalesony napisał(a):Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:

:spoko: powodzeniaa............... :!:


Mogłabym być w najpiękniejszym miejscu na świecie...
Mieć najlepszy aparat świata....
Mogłaby mnie dopaść wena...
Ale i tak nic by z tego nie wyszło...
Ja po prostu nie potrafię robić zdjęć...
Pstrykam bo pstrykam...
Nie kumam o co chodzi z tym wszystkim...
Nie wiem co to jakieś balanse bieli, światło i inne cuda na kiju...
Używam jednego przycisku... I jest zdjęcie... A jak się okaże, że akurat nie ma na nim osoby/przedmiotu które chciałam uwiecznić, to robię jeszcze raz...
:spoko:
dziurawe kalesony
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 24 kwi 2005, 17:57

Obrazek

[ Dodano: 2005-04-24, 19:06 ]
To zdjecie jest bardzo wyostrzone <ale wlasnie oto mi chodzilo >
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez FiDo » niedziela, 24 kwi 2005, 22:18

nie bardzo kumam... dlaczego ci o to chodzilo?:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rymek » poniedziałek, 25 kwi 2005, 00:24

A myslalem ze tylko ja przesadzam z obrobka :)
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » czwartek, 28 kwi 2005, 19:36

takie to prezentuje panstwu dzisiejsze fotki , z wyprawy rowerkiem nad morze ... , nuda wialo nie mialem co robic do tego mgla i deszcz ..
1
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
4
Obrazek
5
Obrazek
6
Obrazek
7
Obrazek
8
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez Thomi » czwartek, 28 kwi 2005, 19:49

nic...tak to skomentuje.. nic mi nie podchodzi.. jakby te fotki duszy nie miały.. są takie jakieś.. ehhh ;/
Avatar użytkownika
Thomi
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
Lokalizacja: 3city

Postprzez MarcinR » czwartek, 28 kwi 2005, 20:13

poddam sie sam krytyce..
1-zwykle pstryk (nie wiem poco tu ja pokazalem..
2 - jak by bylo wiecej kolor + slonce wyszlo by naprawde dobrze ..
3- oto mi chodzilo wydma jest , tam cos jest , jest smutno
4- brak slonca ..
5- sam nie wiem
6- za male fale :]
7- podoba mi sie
8 - tez mi sie podoba :|
MarcinR
 

Postprzez rymek » czwartek, 28 kwi 2005, 20:18

Fota z rowerem elegancka, nawet nie widac twoich sladow :)
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » czwartek, 28 kwi 2005, 20:26

4 i 7 mi sie podoba... :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » czwartek, 28 kwi 2005, 21:10

3 i 8 mi sie podobaja :) maja cos.. lubie zdjecia zmiekczane o takich slabych barwach jak trojka.

pozwolilem sobie przykadrowac troche ostatnie zdjecie, jak masz cos przeciwko to mow, a wykasuje... oto jak ja bym to zrobil

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości