Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Olga » środa, 27 kwi 2005, 14:16

keeper napisał(a):Ile strzałów oddano w tym filmie do momentu rozwiązania sprawy? Ja naliczylam 3. Jeden postrzał w udo, jeden postrzał smiertelny i jeden postrzał w ślepym zaułku. Chyba też nie uważalam, jak napisałam wcześniej- biometr był niekorzystny :wink:


ha .. no właśnie .... czyli na tej kamienistej plaży we mgle były dwa strzały i jakimś cudem trzy łuski! dobra nie ważne ... :lol: ... jakie problemy :lol: ... po prostu nie lubię takich niejasnych sytuacji ... ta nadal jest niejasna ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez keeper » środa, 27 kwi 2005, 15:45

Olga napisał(a):
keeper napisał(a):Ile strzałów oddano w tym filmie do momentu rozwiązania sprawy? Ja naliczylam 3. Jeden postrzał w udo, jeden postrzał smiertelny i jeden postrzał w ślepym zaułku. Chyba też nie uważalam, jak napisałam wcześniej- biometr był niekorzystny :wink:


ha .. no właśnie .... czyli na tej kamienistej plaży we mgle były dwa strzały i jakimś cudem trzy łuski! dobra nie ważne ... :lol: ... jakie problemy :lol: ... po prostu nie lubię takich niejasnych sytuacji ... ta nadal jest niejasna ...


Bo to denny film był i tyle :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez anula » środa, 27 kwi 2005, 15:57

a mnie sie "bezsennosc" podobał. co do tej łuski -fakt nie za bardzo zwrocil moja uwage. niektorzy nie skupiaja sie na szczegolikach i pomyłkach reprodukcji ale na akcji i motywie filmu. :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Olga » środa, 27 kwi 2005, 18:23

anula napisał(a):a mnie sie "bezsennosc" podobał. co do tej łuski -fakt nie za bardzo zwrocil moja uwage. niektorzy nie skupiaja sie na szczegolikach i pomyłkach reprodukcji ale na akcji i motywie filmu. :)


taki szczególik to to nie był .... dość istotna łuska .... heheheheheehh ..... dobra .... koniec tematu! jesli ktoś umie to wyjaśnić to zapraszam na PW! :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez keeper » środa, 27 kwi 2005, 21:29

Zapewne istnieje milion powodów, dla których warto obejrzeć film "Ray", ale ja wymienie jeden: Jamie Foxx. Ostatnio miałam uczucie niedosytu jeśli chodzi o kino, wydawało mi się, że zrobilam się prześmiewcza i trudno jest mnie już zaskoczyć, a tym bardziej oczarować. "Ray" zrobił to z wielką klasą. Uwodzicielski, rozkołysany klimat. Doskonałe retrospekcje, zastosowane w odpowiednich momentach. Mogłabym tak dalej i dalej...ale po co. Po prostu włączcie, patrzcie i przede wszystkim słuchajcie....
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Ged » środa, 27 kwi 2005, 22:05

Ged
 

Postprzez keeper » środa, 27 kwi 2005, 22:18

TVP zaczyna mnie zaskakiwać. Zalezy im na abonentach czy cóś?? :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tomas » czwartek, 28 kwi 2005, 08:23

Ged napisał(a):kliken obowiązkowo


Bomba wkoncu cos dobrego TVP puszcza
Tomas
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 19:34
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Olga » czwartek, 28 kwi 2005, 20:54

"Jadowita śmierć" :? ............... ekhm ................ małe misteczko, a w nim epidemia ... rozstające się małżeństwo i powaleni żołnierze .... a na końcu .... epidemia opanowana ... niedobry żołnierzyć umiera ..... a małżeństwo się odradza ..... :lol: ......... komuś zabrakło pomysłu na oryginalny scenariusz ..... ogólnie tandeta ..... :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sebol » czwartek, 28 kwi 2005, 20:57

Przygoda w Kołobrzegu :lol: :lol: HICIOR !!
Sebol
 

Postprzez Olga » czwartek, 28 kwi 2005, 21:00

Sebol napisał(a):Przygoda w Kołobrzegu :lol: :lol: HICIOR !!



:shock: ....... :? ............... :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » czwartek, 28 kwi 2005, 22:14

Sebol napisał(a):Przygoda w Kołobrzegu :lol: :lol: HICIOR !!

heheheheheh
Twórcy należy się oskar za scenariusz.
Te ambitne teksty powalają :P
np. "Majara nie mogła się doczekać, aż zobaczy armaty naszych chłopców" hehe co za debilizm :P
a ja oglądałem ostatnio Świt Żywych Trupów... rzekomo horror, ale polecam jak chcecie się dobrze pośmiać :)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » czwartek, 28 kwi 2005, 22:26

Rymek_Hunter napisał(a):
Sebol napisał(a):Przygoda w Kołobrzegu :lol: :lol: HICIOR !!

heheheheheh
Twórcy należy się oskar za scenariusz.
Te ambitne teksty powalają :P
np. "Majara nie mogła się doczekać, aż zobaczy armaty naszych chłopców" hehe co za debilizm :P
a ja oglądałem ostatnio Świt Żywych Trupów... rzekomo horror, ale polecam jak chcecie się dobrze pośmiać :)


ahh dialogi z "przygody..." popropstu wymiataly, oscar dla scenarzysty :lol: :lol: :lol:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kurczaczek » piątek, 29 kwi 2005, 19:55

"Rozwód po francusku"

Komediodramat.
W jedenj z głownych ról Kate Hudson.

Świetny film.
Historia dzieje się w Paryżu, dokąd przyjeżdżają dwie Amerykanki,
Jedna z nich kilka lat wcześniej wyszła za mąż za Francuza i odtąd jej życie zaczęło się komplikować...
Gorąco polecam.
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez SAVARY » piątek, 29 kwi 2005, 21:18

Oglądałem "Komórkę" nawet niezły.

[ Dodano: 2005-04-29, 22:20 ]
Slayer napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):
Sebol napisał(a):Przygoda w Kołobrzegu :lol: :lol: HICIOR !!

heheheheheh
Twórcy należy się oskar za scenariusz.
Te ambitne teksty powalają :P
np. "Majara nie mogła się doczekać, aż zobaczy armaty naszych chłopców" hehe co za debilizm :P
a ja oglądałem ostatnio Świt Żywych Trupów... rzekomo horror, ale polecam jak chcecie się dobrze pośmiać :)


ahh dialogi z "przygody..." popropstu wymiataly, oscar dla scenarzysty :lol: :lol: :lol:


A jakie plenery!!!!! I ujęcia perspektywistyczne!!! :wink: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości