
WZT napisał(a):A masz z czego posatwic??????
Ja zapuszczalem przez 2 miechy i moj ma 10 cm....
I jak go bedziesz chcial postawic to kup kilogram cukru-bardzo jest potrzebny![]()
WZT napisał(a):jesli bedziesz z nim chodzil rozlozonym to bedziesz troche debilnie wygladal-lepiej go nie rozladac tylkoo miec go w jednym kawalku-jak zesaknuje zdjecie to tobie pokaze....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości