1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:24

redlovebloodgirl napisał(a):
Olga napisał(a): jakie to miłe .... wzruszające .... :cry: ............. :D


nie martw sie, klamala :lol: :lol:
poki co to waszymi wynikami matur powodujecie u nas pozytywne nastawienie :) :spoko: :prosze:


ehh ... ale to było miłe kłamstwo ... :)

pozytywne nastawienie :lol: ..... szkoły robią wszystko żeby "nowa matura" okazała się rewelacją, błogosławieństwem, ósmym cudem świata, a jej twórca geniuszem .... :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Mariol » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:25

no nam wcale nie jest tak milo przychodzic na te matury


no to zrozumiałe... ale jak słyszałam to nawet nieźle wam <maturzystom> idzie z tym zdaniem maturki ustnej

Mariol kimkolwiek jesteś to nie płacz, jak chcesz dam Ci zdjęcia absolwenta, chcesz?


nie omieszkam odmówić :wink:
Mariol
 

Postprzez Olga » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:32

Mariol napisał(a):no to zrozumiałe... ale jak słyszałam to nawet nieźle wam <maturzystom> idzie z tym zdaniem maturki ustnej


taa ... ah te nerwy ... nieprzespane noce ... mrówki w brzuchu ... stany przedzawałowe ... trzęsące się nóżki i rączki oraz zaniki pamięci na egzaminie .... żyć nie umierać .... ale idzie nieźle .... :lol: ....

nie no szczerze mówiąc ja już jestem po ... jestem zadowolona .... ale nie powtórzyłabym tego ... dziękuję ... :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:34

ta a co ja mam mowic??
zostal mi jeszcze polski ktory jest w czwartek -13.00
a najgorsze ze tego samego dnia jest mecz Polska-meksyk
o 3.30...w nocy ;(
ale i tak obejrze :D
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:37

Kulo napisał(a):ta a co ja mam mowic??
zostal mi jeszcze polski ktory jest w czwartek -13.00
a najgorsze ze tego samego dnia jest mecz Polska-meksyk
o 3.30...w nocy ;(
ale i tak obejrze :D


Tomek moze Ci nagrac>> :lol:
ja mam polski ustny w piatek o 12:30 to moze sie zamienimy :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:49

taa ... ah te nerwy ... nieprzespane noce ... mrówki w brzuchu ... stany przedzawałowe ... trzęsące się nóżki i rączki oraz zaniki pamięci na egzaminie .... żyć nie umierać .... ale idzie nieźle .... ....


pewnie ciebie to nie pocieszy ale ja i inni z mojego rocznika będziemy wlaśnie to samo przeżywac za rok...
szczewrze to wam nie zazdroszczę... że to właśnie na was pierwszy raz testują nową maturę... <to pewnie potęguje te straszne emocje>
Mariol
 

Postprzez Falbor » poniedziałek, 25 kwi 2005, 20:11

MeYa napisał(a):
Mariol napisał(a): i "wielkie nam uczynili pustki..." :cry:
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matur


no nam wcale nie jest tak milo przychodzic na te matury :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aczkolwiek dzisiaj ok 9:00 niesamowicie sie ucieszylam mimo iz nie byla to moja matura :)
hyhhyyyyy

btw. bycie 'trzecioklasista' czy 'maturzysta' tak na dobra sprawe jest calkiem fajne. :D
te okienka...ahhh to byly czasy...ile razy slyszalam tekst "uwielbiam byc w 3 klasie" hehehheee :lol: :lol: :drunk:


mi jest milo przychodzic na matury bo przychodze z Toba :D :*
ustne mam juz za soba :) :D i jeszcze raz chciałbym podziekowac mojej Milosci za to ze byla ze mna (i w piatek i dzis... i jeszcze pojechalismy 'po wyniki' :)) i dodala mi otuchy i wsparcia... :* :serce: :zakochany: dziekuje Kochanie :*

okienka? :lol: :lol: :lol: a co to takiego? :]
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 25 kwi 2005, 20:43

Mariol napisał(a):nie omieszkam odmówić :wink:


Mariol specjalnie dla Ciebie zdjęcie Absolwenta

Obrazek

:D :D :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez MeYa » poniedziałek, 25 kwi 2005, 20:45

bueheheheehehehehhehehehheeee

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Arturku....jakis ty pomyslowy
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » poniedziałek, 25 kwi 2005, 20:50

RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):nie omieszkam odmówić :wink:


Mariol specjalnie dla Ciebie zdjęcie Absolwenta

Obrazek

:D :D :D


jestem wzruszona... :lol: :lol: :lol: zachowam to zdjęcie i będzie mi was <absolwentów> ono przypominać... :lol: :lol:

[ Dodano: 2005-04-25, 21:53 ]
Arturku....jakis ty pomyslowy


Oj tak...winszuję pomysłowości... :lol: :roll: :lol: :brawo: :super:
Mariol
 

Postprzez Peny » wtorek, 26 kwi 2005, 08:05

MeYa napisał(a):te okienka...ahhh to byly czasy...ile razy slyszalam tekst "uwielbiam byc w 3 klasie" hehehheee :lol: :lol: :drunk:


Marta, Marta... :lol: :lol: :lol:
No... sie powtarzało "uwielbiam być w 3 klasie" :roll:
Dziękujemy pani z sekretariatu (tzw. mama P.) za okienka :D :prosze: :spoko:

A teraz? czas wkuwac prezentacje... :| zazzzdroszcze tym, co maja tio za sobą... :shock:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adit » wtorek, 26 kwi 2005, 11:08

dokladnie...zazdroszcze tym co maja juz to za soba :)
wiec..szybkie jedzonko i...nauka
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » wtorek, 26 kwi 2005, 17:24

Adit napisał(a):dokladnie...zazdroszcze tym co maja juz to za soba :)



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » wtorek, 26 kwi 2005, 18:01

Wczoraj poinformowano nas, że dzisiaj z powodu nieobecności nauczycielki zamiast trzech polskich będziemy mieli jakieś inne lekcje.. okazało się, że nauczycielka była w szkole i sama zastanawiała się dlaczego bez jej wiedzy zostały wypisane zastępstwa.. co najmniej dziwne..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Złoty Jeleń » wtorek, 26 kwi 2005, 19:03

Gdyby Kopernik żył i gdyby to widział to by pewnie został alkoholikiem , zresztą to kobieta była i do tego hipiska :D
Złoty Jeleń
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 3 gości