tu podoba mi sie wlasciwie wiekszosc, w szczegolnosci 1,5,7,9 i 10.
faktycznie, takie klimaty sa "twoje"
a z tych ostatnich, drugie jest bardzo fajne.

NataliaW napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):foty fajne bo w ciezkich warunkach robioneNatalia trzeba bylo kaskaderem zostac
No ale fakt, im ciezsze warunki tym lepsze fotki. A gdzie moje slady na piasku?
No przecież są Twoje ślady....![]()
A co do warunków-to bywają gorsze......Ale rzeczywiście spacer ze mną-wyglądał jak tor przeszkód....Przez lasy, knieje, później pod mroźny wiatr, dalej etap chodzenia po kamiennych gwiazdach z dodatkiem chlapania wody.....
![]()
![]()
Ale co do zostania kaskaderem...hmm....trzeba by to było przemyśleć.....

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość