niko napisał(a):wszyscy, którzy jeszcze nie zdawaliście zdacie na max - ja "antytalencie z polskiego" zdobyłem 20 pkt.:D:D:D
Phi.. widać, że beztalencie.. nie mogłeś zdać lepiej?
:lol:Sylwia napisał(a):niko napisał(a):wszyscy, którzy jeszcze nie zdawaliście zdacie na max - ja "antytalencie z polskiego" zdobyłem 20 pkt.:D:D:D
Niko, przerywa babcia, jak skończy się czas czy pozwala mówić chwilkę dłużej?
:D
:D:D

ja w zeszłym roku odczuwałam
... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi"
... ehhh to były czasy ....
Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów?![]()
![]()
![]()
![]()
ja w zeszłym roku odczuwałam
... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi"
... ehhh to były czasy ....
ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....

yennefer napisał(a):Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów?![]()
![]()
![]()
![]()
ja w zeszłym roku odczuwałam
... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi"
... ehhh to były czasy ....
ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....
taaa, ja wiem, ze bez nas juz nie bylo tak samo
ale coz... mialam podobnie po odejsciu rocznika przed nami... ehhh wtedy to byly dopiero pustki, dola mialam juz do konca roku szkolnego![]()
![]()
... znało się ludzi z widzenia więc Twojego widoku pewnie też mi brakowało .... tylko, że nie wiem jak wyglądasz 
Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów?![]()
![]()
![]()
![]()
ja w zeszłym roku odczuwałam
... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi"
... ehhh to były czasy ....
ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....
Choć wiem że taka jest kolej losu... <musimy to przejść>
i "wielkie nam uczynili pustki..."

Mariol napisał(a):Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów?![]()
![]()
![]()
![]()
ja w zeszłym roku odczuwałam
... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi"
... ehhh to były czasy ....
ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....
głupoty?? ja sobie nie wyobrażam że teraz od września na nas będą mówić "trzecioklasiści" a jak do tego dojdzie określenie "maturzyści" to już w ogóle...Choć wiem że taka jest kolej losu... <musimy to przejść>
Nom... starszy rocznik sobie odszedł...i "wielkie nam uczynili pustki..."
![]()
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matury i można ich na holu spotkać...
............. 
.............
[/quote]

Mariol napisał(a): i "wielkie nam uczynili pustki..."![]()
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matur

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości