1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » niedziela, 24 kwi 2005, 08:02

niko napisał(a):wszyscy, którzy jeszcze nie zdawaliście zdacie na max - ja "antytalencie z polskiego" zdobyłem 20 pkt. :D:D:D:D

Phi.. widać, że beztalencie.. nie mogłeś zdać lepiej? :P :lol::lol:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » niedziela, 24 kwi 2005, 11:34

niko napisał(a):wszyscy, którzy jeszcze nie zdawaliście zdacie na max - ja "antytalencie z polskiego" zdobyłem 20 pkt. :D:D:D:D

Niko, przerywa babcia, jak skończy się czas czy pozwala mówić chwilkę dłużej?
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Adit » niedziela, 24 kwi 2005, 15:17

Kulo napisał(a):Hej za dzien matura...

ciekawe co by Braian Boitano zrobil gdyby tu byl...

Bożesz Ty moj.. Tomus.. ty wez sie uspokoj.. :P :P :)
wyprasuj lepiej koszule..
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez niko » niedziela, 24 kwi 2005, 15:39

Sylwia napisał(a):
niko napisał(a):wszyscy, którzy jeszcze nie zdawaliście zdacie na max - ja "antytalencie z polskiego" zdobyłem 20 pkt. :D:D:D:D

Niko, przerywa babcia, jak skończy się czas czy pozwala mówić chwilkę dłużej?


nic nie przerywa...ogólnie miała kamienną twarz, czqasami przytykująco kiwała głową...
pani Elert patrzyła w jakieś karteczki...czasami się uśmiechając, a Pani spoza szkoły...jakoś się jej bałem i nie patrzyłem na nią :D:D

a co do tego czasu-jak wchodzisz to mówią Ci która jest i że już zaczynasz.
Jednak jak chciałem później spojrzeć na zegarek, to jakoś nie wiedziałem o co chodzi...i miałem kłopoty z rozpoznaniem która wsazówka jest krótsza a która dłuższa :D:D:D

pytania babcia zadaje powoli,i wtedy już się uśmiecha - odpowiedź ma mieć minimalnie pięć zdań - tak nam sama mówiła...nie pozwól jej pytać"czy to już wszystko"...powodzenia :D
niko
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:53
Lokalizacja: bAjECZNa str33t

Postprzez Olga » niedziela, 24 kwi 2005, 23:40

czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja w zeszłym roku odczuwałam :D ... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi" :lol: ... ehhh to były czasy ....

ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » niedziela, 24 kwi 2005, 23:44

Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja w zeszłym roku odczuwałam :D ... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi" :lol: ... ehhh to były czasy ....

ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....

taaa, ja wiem, ze bez nas juz nie bylo tak samo :D
ale coz... mialam podobnie po odejsciu rocznika przed nami... ehhh wtedy to byly dopiero pustki, dola mialam juz do konca roku szkolnego :cry: :P :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » niedziela, 24 kwi 2005, 23:56

yennefer napisał(a):
Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja w zeszłym roku odczuwałam :D ... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi" :lol: ... ehhh to były czasy ....

ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....

taaa, ja wiem, ze bez nas juz nie bylo tak samo :D
ale coz... mialam podobnie po odejsciu rocznika przed nami... ehhh wtedy to byly dopiero pustki, dola mialam juz do konca roku szkolnego :cry: :P :P


:lol: :lol: ... znało się ludzi z widzenia więc Twojego widoku pewnie też mi brakowało .... tylko, że nie wiem jak wyglądasz :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » poniedziałek, 25 kwi 2005, 08:25

hej za 80 minut matura... :help:
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » poniedziałek, 25 kwi 2005, 08:32

Powodzenia Tomuś... :)
Za godzine wybieram sie do szkoly podtrzymać na duchu zdajacych..a przy okazji moze sama sproboju zdac.. :lol: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Kulo » poniedziałek, 25 kwi 2005, 13:16

nie czulem zeby za dobrze mi poszlo i tak tez mi powiedziala Pani przewodniczaca jak wychodzilem z klasy, ale odetchnelem z ulga ze to te 80%, choc wiem ze to dlatego ze sie strasznie denerwowalem i przez ten stres czasem bledy gramatyczne robilem.

komisja spoko, a tak sie jej balem :p
:D

p.s. tematy to mialem:
1. o przyjazni. jaki prawdziwy przyjaciel itd.
2. o hazardzie - dobre i zle aspekty i czy powinien byc zakazany itd.

wybralem 2...
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » poniedziałek, 25 kwi 2005, 17:34

Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja w zeszłym roku odczuwałam :D ... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi" :lol: ... ehhh to były czasy ....

ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....


głupoty?? ja sobie nie wyobrażam że teraz od września na nas będą mówić "trzecioklasiści" a jak do tego dojdzie określenie "maturzyści" to już w ogóle... :roll: Choć wiem że taka jest kolej losu... <musimy to przejść>
Nom... starszy rocznik sobie odszedł... :cry: i "wielkie nam uczynili pustki..." :cry:
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matury i można ich na holu spotkać... :jupi:
Mariol
 

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 25 kwi 2005, 17:53

Mariol kimkolwiek jesteś to nie płacz, jak chcesz dam Ci zdjęcia absolwenta, chcesz? :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Olga » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:06

Mariol napisał(a):
Olga napisał(a):czy Wy - młodsi kopernikańscy towarzysze macie poczucie takiej wewnętrznej pustki po odejściu maturzystów? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja w zeszłym roku odczuwałam :D ... nagle zrobiło się tak pustawo na holach ... brak widoku pewnych oryginalnych i popularnych twarzy był dziwny ... i ta myśl "teraz my jesteśmy najstarsi" :lol: ... ehhh to były czasy ....

ale ja głupoty gadam .... wybaczcie .....


głupoty?? ja sobie nie wyobrażam że teraz od września na nas będą mówić "trzecioklasiści" a jak do tego dojdzie określenie "maturzyści" to już w ogóle... :roll: Choć wiem że taka jest kolej losu... <musimy to przejść>
Nom... starszy rocznik sobie odszedł... :cry: i "wielkie nam uczynili pustki..." :cry:
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matury i można ich na holu spotkać... :jupi:



jakie to miłe .... wzruszające .... :cry: ............. :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:09

jakie to miłe .... wzruszające .... :cry: ............. :D[/quote]

nie martw sie, klamala :lol: :lol:
poki co to waszymi wynikami matur powodujecie u nas pozytywne nastawienie :) :spoko: :prosze:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » poniedziałek, 25 kwi 2005, 19:16

Mariol napisał(a): i "wielkie nam uczynili pustki..." :cry:
i bardzo miło jest ich widzieć kiedy przychodzą na matur


no nam wcale nie jest tak milo przychodzic na te matury :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aczkolwiek dzisiaj ok 9:00 niesamowicie sie ucieszylam mimo iz nie byla to moja matura :)
hyhhyyyyy

btw. bycie 'trzecioklasista' czy 'maturzysta' tak na dobra sprawe jest calkiem fajne. :D
te okienka...ahhh to byly czasy...ile razy slyszalam tekst "uwielbiam byc w 3 klasie" hehehheee :lol: :lol: :drunk:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości