1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » niedziela, 17 kwi 2005, 20:26

Jeszcze tego nie mówiłem.. Maturzyści, życzę Wam powodzenia :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez ktosik » niedziela, 17 kwi 2005, 20:27

Sylwia napisał(a):
ktosik napisał(a):no i dostaliśmy domowe z matematyki na apelu ;) - rozwiązania matematyczka chce dostać za 30 lat - tak napisała :lol: czyżby nie chciała nas widzieć wcześniej? nie wierzę...

No i masz rację Sylwio, że nie wierzysz!
Jest mi przykro, że tak zrozumiałaś.
Nie było napisane "czekam za 30 lat" tylko "czekam przez 30 lat" (stary problem z czytaniem ze zrozumieniem?).
Poza tym, nie wiem jak rozumieć Waszą obietnicę z piątkowego popołudnia, że zadbacie również o moje zdrowie? Od piątkowego wieczoru jestem porządnie przeziębiona (może to Wy nie chcecie mnie widzieć?) !
Młodszych proszę, żeby się nie martwili - jak zwykle do poniedziałku wyzdrowieję :D

yyy... pani S. ?
jeżeli tak, to muszę napisać, że zgodnie z obietnicą wypiliśmy pani zdrowie :mg:

w takim razie dziękuję :) i mam nadzieję, że JUŻ TEŻ jesteście zdrowi ;)
ktosik
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 18 paź 2004, 19:41

Postprzez kawon » niedziela, 17 kwi 2005, 23:44

Oficjalnie oznajmiam ze wszystkim tegorocznym maturzystom będę jawnie przesyłał dobre fluidy do sali 36 czy do auli, czy gdzie tam bedziecie zdawac... :)
Z moimi fluidami nie mcacie szansy nie zdac
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Olga » niedziela, 17 kwi 2005, 23:51

kawon napisał(a):Oficjalnie oznajmiam ze wszystkim tegorocznym maturzystom będę jawnie przesyłał dobre fluidy do sali 36 czy do auli, czy gdzie tam bedziecie zdawac... :)
Z moimi fluidami nie mcacie szansy nie zdac


namów na przesyłanie tych fluidów całą swoją klasę ... ponoć jesteście bardzo zdolni ... pomóżcie nam biednym .... nasza "wiedza" + wasze fluidy + duchowe wsparcie waszej prof. N = zdana matura .... tak mi się wydaje przynajmniej ....

[ Dodano: 2005-04-18, 12:20 ]
już po angielskim ... już po angielskim .... już po angielskim ... :jupi:


komisja sympatyczna ... Pani Prof. G. uśmiechnięta i przyjazna .... pomagała i starała się obniżyć poziom stresu! DZIĘKUJĘ! :)

jednak nie ciesze sie na zapas bo sie okaze, że 5 pkt zdobyłam .. :lol: ... to byłby numer!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Adit » poniedziałek, 18 kwi 2005, 15:20

do przooduuuuuuuuuuuuu... jupi..jupi..niemiecki jzu mam z glowy..ludziska komisja jest spoko.. tylko czasem tematy i brazki sa do du** :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » poniedziałek, 18 kwi 2005, 15:45

WZT napisał(a):obrazki sa do ogladania na nie do d$$$4py :D :P :P :D


no tak do d** jest tylko papier toaletowy...i obrazki :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 18 kwi 2005, 16:29

jest tu ktoś kto zdawał dzisiaj język polski??????
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » poniedziałek, 18 kwi 2005, 18:36

niom po niemieckim juz :)
heh ale ja naprawde nie wylosowalam specjalnie numerka '0' hhehe zdaje sobie sprawe ze takowego zestawu nie przewidziano :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » piątek, 22 kwi 2005, 20:01

To jest śmieszne... mamy zbierać kwiatki na 4 maja dla maturzysytów... i to jeszcze takie żeby dwa dni matur przetrwały... ;/
A w ogóle przyjść w środku tygodnia do szkoły... bez sensu... no ale cóż ławki trzeba ustawić ;/
Mam tylko nadzieje że w pszyszłym roku młodsze klasy będą się tak "starać" dla nas... :)
Mariol
 

Postprzez kurczaczek » piątek, 22 kwi 2005, 20:46

Mariol napisał(a):To jest śmieszne... mamy zbierać kwiatki na 4 maja dla maturzysytów... i to jeszcze takie żeby dwa dni matur przetrwały... ;/
A w ogóle przyjść w środku tygodnia do szkoły... bez sensu... no ale cóż ławki trzeba ustawić ;/
Mam tylko nadzieje że w pszyszłym roku młodsze klasy będą się tak "starać" dla nas... :)


pfff przecież kazdy musi przejsc przez faze noszenie ławek i zrywanie kwiatków dla maturzystów
tak jest co rok
nie wiem co w tym takiego dziwnego
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Falbor » piątek, 22 kwi 2005, 21:05

Mariol napisał(a):To jest śmieszne... mamy zbierać kwiatki na 4 maja dla maturzysytów... i to jeszcze takie żeby dwa dni matur przetrwały... ;/
A w ogóle przyjść w środku tygodnia do szkoły... bez sensu... no ale cóż ławki trzeba ustawić ;/
Mam tylko nadzieje że w pszyszłym roku młodsze klasy będą się tak "starać" dla nas... :)


to nie jest wcale smieszne... co roku mlodsze klasy kupuja klasom maturalnym kwiaty i nosza lawki, my tez tak robilismy i nie widze w tym nic dziwnego... wiec wypadaloby grzecznie przyjsc i ladnie nam poustawiac laweczki... a potem je odniesc z powrotem do sal :P i lepiej zeby te kwiatki byly ladne :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » piątek, 22 kwi 2005, 21:11

Mariol napisał(a):A w ogóle przyjść w środku tygodnia do szkoły... bez sensu... no ale cóż ławki trzeba ustawić ;/


a to normalnie w srodku tygodnia do szkoly nie przychodzisz :> :twisted:
PEACE :beer:

btw. w koncu temat odzyl....bo po naszym (maturzystow) odejsciu jakos przycichl :)


no....a jak kwiatki nie beda ladne....;)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 22 kwi 2005, 22:07

no wlasnie drodzy maturzysci...jakie kwiatki chcecie? :) brak was na szkolnych korytarzach wiec nawet o ladne kwiatki moge sie postarac :wink:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » piątek, 22 kwi 2005, 22:14

redlovebloodgirl napisał(a):no wlasnie drodzy maturzysci...jakie kwiatki chcecie? :) brak was na szkolnych korytarzach wiec nawet o ladne kwiatki moge sie postarac :wink:


takie zeby sie w nich sciagi dalo upchnac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość