Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » wtorek, 19 kwi 2005, 21:23

Natalia, nikt ci nie kaze tego przeciez pic :P . ba, nawet bym ci nie dal :spoko:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 20 kwi 2005, 15:19

NataliaW napisał(a):
No ja rozumiem, że byś nie dał-za drogie...... :lol:


i o to sie rozchodzi :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez dziurawe kalesony » środa, 20 kwi 2005, 16:08

szklanka powinna lśnić .... jest jakaś oblepiona ... :P
dziurawe kalesony
 

Postprzez yennefer » środa, 20 kwi 2005, 20:11

podoba mi sie katedra i tory,
natomiast 1 i 2 sa po prostu swietne (co do drugiego, jak patrze na nie, to sie uspokajam ;))
Fido, czemu tak malo tych zdjec w podobnych klimatach? az czuje niedosyt :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » czwartek, 21 kwi 2005, 15:30

yennefer: dzieki.. jezeli idzie o te klimaty, to postaram sie ich robic wiecej :) a tym czasem klimat typowo lodzki:

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 21 kwi 2005, 18:05

zdjecie bardzo ponure a przyciaga
Baltazar Gąbka
 

Postprzez FiDo » sobota, 23 kwi 2005, 21:53

teraz mnie naszlo na obrabianie starszych fot... nie wiem czy nie przesadzilem z obrobka.. cos mi na wzrok pada. jak myslicie?

Obrazek

[ Dodano: 2005-04-24, 00:06 ]
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 24 kwi 2005, 00:17

zdjecie pierwsze przykuwa uwage... jest ciekawe.
te schody to "łodzkie" czy u ciebie w Kolobrzegu? :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » niedziela, 24 kwi 2005, 00:24

w kolobrzegu... w miejscu gdzie fotografiwanie jest zabronione, ale nie moglem sie powstrzymac :P u mnie w kolobrzegu?? a u ciebie to juz nie?!:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 24 kwi 2005, 03:02

FiDo napisał(a):w kolobrzegu... w miejscu gdzie fotografiwanie jest zabronione, ale nie moglem sie powstrzymac :P u mnie w kolobrzegu?? a u ciebie to juz nie?!:)


hehe...nie, nie, nie o to mi chodzilo. po prostu jak spojrzalam na to zdjecie pierwszy raz i przeczytalam, ze je przerobiles, nie wiem czemu pomyslalam, ze bylo robione u ciebie w domu (w Kolobrzegu, a nie z podkresleniem, ze U CIEBIE w Kgu :P),
jak mogles myslec tak, jak pomyslales?! :P

coz... cos mi sie pomieszalo :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Slayer » niedziela, 24 kwi 2005, 21:51

fajne te schody, naprawde dobra fota.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez FiDo » niedziela, 24 kwi 2005, 21:56

dzieki :)
Doman, zawiode cie chyba troche.. Volvo lekko zblurowalem na photoshopie... po prostu byl syf w tle, ktory rozmazal sie za malo. chcialem sie go pozbyc i rozmazalem jeszcze troche. zreszta widac roznice mierzy blurem asfaltu, a tla. ten trik jest czesto stosowany przez fotografow-grafikow. czasem mozna to zauwazyc na biloardach :) ci kierowcy mogli
by szybciej jezdzic ;)

a jezeli idzie o Ballentines`a, to tez bys zrobil taka fote jakbys mial mozliwosc skorzystania z namiotu bezcieniowego. ja wlasnie mialem.
Ostatnio edytowano niedziela, 24 kwi 2005, 22:05 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości