studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ramka » czwartek, 14 kwi 2005, 15:31

jakos leci, zbliza sie sesja wwwwwielkimi krokami.
szykuje sie pzreprowadzka, tlyko najpierw tzreba znalesc prace w Pile lub Kołobrzegu na sezon. to bedzie porazka roku cos czuje :shock:
ramka
 

Postprzez yennefer » czwartek, 14 kwi 2005, 16:41

taaa, sesja sie zbliza, a mi to zwisa i powiewa... [beeep eng.] :shock:
ten len mnie dobija :? aczkolwiek w ten weekend moze uda mi sie zmobilizowac, w koncu musze dokonczyc moja prace, przekladanie juz nie wchodzi w gre ;)
poza tym zapowiadaja sie 2 kola, wiec bedzie w koncu cos sie dzialo ;) :P
pozdro dla wszystkich leniwcow, ktorzy 'studiuja' w przerwie miedzy lenistwem i imprezami :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez BLAaa » piątek, 15 kwi 2005, 21:57

Mam pytanie: jeżeli robię studia podyplomowe (takie dwuletnie), to też jestem zaliczany do grupy "studentów"?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez ramka » niedziela, 17 kwi 2005, 17:48

Studia zawsze studia, ja bym zaliczyla do tej grupy :)
ramka
 

Postprzez karolina » niedziela, 17 kwi 2005, 18:07

kto z was studiuje w poznaniu,slupsku lub w gdansku??mam romansa :mg:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez yennefer » niedziela, 17 kwi 2005, 19:02

karolina napisał(a):kto z was studiuje w poznaniu,slupsku lub w gdansku??mam romansa :mg:

ja studiuje w Poznaniu ;) hmmm ale romans? brzmi ciekawie :| :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez karolina » niedziela, 17 kwi 2005, 19:23

potrzebuje inf z wydzilau nauk spolecznych,bo takie inf ze stronki int sa niekompletne.tzn nie znalazlam terminu skladania swiadectw, egzaminow wstepnych,taka mala lipa,dalo by rade zalatwic?? :oops:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez yennefer » niedziela, 17 kwi 2005, 19:31

a jaki konkretnie kierunek cie interesuje? moze akurat mam tam znajomych, to zobacze co da sie zrobic.
ale co do takich informacji, na stronach naprawde wszystko bedzie podane, jesli nie ma teraz, to zapewne pojawi sie niedlugo.
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kulA » poniedziałek, 18 kwi 2005, 21:22

WZT napisał(a):A umnie ludzie z 3 roku mojego kierunku wykupili caly zapas wina taniego w okolicy i musieli na zajecia bo pic juz niebylo czego..... :D

a ja dzisiaj u nas w lidlu znalazlem nalewki za 3,49zl , bardzo dobre sa
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez qrczak » poniedziałek, 18 kwi 2005, 21:28

Szukam tego kto wymyślił ekonometrię. :shock:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » czwartek, 21 kwi 2005, 13:14

przekichane, same kolokwia i temu podobne duperele i jak na to wszystko znalesc czas? :/ lyyypa...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Nemo » czwartek, 28 kwi 2005, 10:25

Jest sporo nauki ale mam nadzieje ze sie spotkamy w ten weekend!!! :)
pozdro all!!! :drunk:
Yenn Agnes Neel bedziecie w K-g-u??????????
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » czwartek, 28 kwi 2005, 13:39

WZT napisał(a):ty A abedziesz w Toruniu?-bo podobno sa 5 juwenalia i sie ludziki o Ciebie pytaja....
Bo bys przywiozl pare litorw bo pic juz niema umnie w lesie czego.....
ALbo wez kase-kolega ma za 25zl litra dobrej wody ognistej-caly akademik to pije i na klopoty z oczami nie narzekaja....
A ostanio byl fajny gril od 17:00 do 3:00 w nocy :D fajnie bylo......

co?? 25zl?? co za zdzierstwo, ja mam litra cytrynowki po 18zl i litr spirytu w takiej samej cenie, oba sprawdzone (czyt. kilka litrow juz wypilem), ale niestety nie przyjade teraz, a i w ogole przyjazd w maju jest zagrozony
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości