1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » czwartek, 14 kwi 2005, 14:50

[glow=red]SKOŃCZYŁAM PREZENTACJĘ!!!!! [/glow] ........ czasowo wychodzi około 16 minut ale myśle, że nie przerwą mi w trakcie tego jak bedę już mówić zakończenie ....
chociaż z drugiej strony ... w nerwach mogę sie gdzieś zaciąć ... stracić wątek ... pogubić ... zapomnieć tekstu .... i co wtedy??? dlaczego nie można miec przed sobą tekstu ... żeby zerkać ... to ułatwiłoby sprawę .... :cry:

grrrr .... jak pomyślę, że będę jutro musiała stać 2 godziny na zakończeniu roku to .... ehhh ... no ale zawsze tak było więc pewnie nie zrobia wyjątku dla JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU ROCZNIKA!! takich jak my już nie będzie .... ponoc byliśmy straszni ... więc niech się teraz trzymają .... :lol: .... jeszcze będą nas mile wspomnać :lol:


tak właściewie to ja nie czuję że jutro jest koniec ... chyba dlatego że jeszcze 6 razy wkroczę do tej szkoły ... może w celach troche innych niż dotychczas (jednym z nich była czasem nauka :lol: ) ale jednak .... 19 maja to ostateczne pozegnanie ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » czwartek, 14 kwi 2005, 15:27

Olga napisał(a):[glow=red]SKOŃCZYŁAM PREZENTACJĘ!!!!! [/glow] ........ czasowo wychodzi około 16 minut ale myśle, że nie przerwą mi w trakcie tego jak bedę już mówić zakończenie ....
chociaż z drugiej strony ... w nerwach mogę sie gdzieś zaciąć ... stracić wątek ... pogubić ... zapomnieć tekstu .... i co wtedy??? dlaczego nie można miec przed sobą tekstu ... żeby zerkać ... to ułatwiłoby sprawę .... :cry: ...


nie przerwą Ci. Dostaniesz dodatkową minutę jesli w momencie przekroczenia minuty 15 mowisz juz wnioski :lol: :lol: :lol: jak mozna nas tak ograniczac...to smieszne juz jest


Olga napisał(a):[
grrrr .... jak pomyślę, że będę jutro musiała stać 2 godziny na zakończeniu roku to .... ehhh ... no ale zawsze tak było więc pewnie nie zrobia wyjątku dla JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU ROCZNIKA!! takich jak my już nie będzie .... ponoc byliśmy straszni ... więc niech się teraz trzymają .... :lol: .... jeszcze będą nas mile wspomnać :lol:

tak właściewie to ja nie czuję że jutro jest koniec ... chyba dlatego że jeszcze 6 razy wkroczę do tej szkoły ... może w celach troche innych niż dotychczas (jednym z nich była czasem nauka :lol: ) ale jednak .... 19 maja to ostateczne pozegnanie ...


ahh ten rok 1986 hyhyhyhy oczywiscie ze jedyni. Wyjatkowi i najlepsi :) Jestesmy rocznikiem eksperymentalnym. Który juz sie nie powtorzy :lol: :lol:

Adit:nioo ja jednak wpadne. Ale nie na dlugo. COs mi sie wydaje że 'objazdowke bede robic :lol: :drunk: :drunk: :drunk:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 14 kwi 2005, 19:49

no jestem po konsultacji i kamień z serca mi spadł! już sie matury ustnej tak nie boję! :lol:

czy jesli zapisałam 5 plansz w materiałach pomocniczych to mam obowiązek je wszytskie teraz wykorzystać czy mogę z jakiejś zrezygnować (no bo to w sumie mi ma pomóc a nie utrudnić) ? bo prawdę mówiąc przedobrzyłam .... :(

[ Dodano: 2005-04-14, 22:05 ]
MeYa napisał(a):sprawę .... :cry: ...


nie przerwą Ci. Dostaniesz dodatkową minutę jesli w momencie przekroczenia minuty 15 mowisz juz wnioski :lol: :lol: :lol: jak mozna nas tak ograniczac...to smieszne juz jest
[/quote]

no niby w regulaminie jest napisane, że komisja musi dać dodatkowe 1,5 minuty ... zbawienne 1,5 minuty ..... :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » czwartek, 14 kwi 2005, 21:42

Teletubisie mówią :papa: maturzystą.

:twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » piątek, 15 kwi 2005, 08:41

kamila napisał(a):Teletubisie mówią :papa: maturzystą.
:twisted:

jesteś okrutna!

To od dzisiaj już nie jestem licealistką. Uczennicą liceum im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

Muszę się upić :drunk:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez dziurawe kalesony » piątek, 15 kwi 2005, 08:58

kamila napisał(a):Teletubisie mówią :papa: maturzystą.


Teletubisie mówią :papa: maturzystom chyba troszkę za wcześnie...... :)
dziurawe kalesony
 

Postprzez Peny » piątek, 15 kwi 2005, 09:12

o 13.45 na auli??

nie bede plakac... nie bede plakac.. nie bede plakac... :cry:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adit » piątek, 15 kwi 2005, 10:48

Adit:nioo ja jednak wpadne. Ale nie na dlugo. COs mi sie wydaje że 'objazdowke bede robic :lol: :drunk: :drunk: :drunk:


eee..Ty MeYa.. jaka objazdowa, co? :>

[ Dodano: 2005-04-15, 11:52 ]
Peny napisał(a):o 13.45 na auli??

nie bede plakac... nie bede plakac.. nie bede plakac... :cry:



a ja bede...szczegolnie tak ok.23 w "Witrazu" :P :P :P :D :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » piątek, 15 kwi 2005, 14:18

Miałem być dzisiaj w delegacji, ale nie zdążyłem przyjść do szkoły na zakończenie.. świetnie.. nic mi dzisiaj nie wychodzi.. Sprawdzian z angielskiego też nie poszedł mi najlepiej i w dodatku pani Dżi stwierdziła, że nie ma potrzeby go poprawiać i poprawy nie będzie.. To teraz pozostają tylko marzenia o dwójce na koniec roku.. Jeśli dobrze pójdzie.. A jak nie to będę chodził do klasy z koleżanką z gimnazjum..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kamila » piątek, 15 kwi 2005, 14:43

Sylwia napisał(a):jesteś okrutna!
To od dzisiaj już nie jestem licealistką. Uczennicą liceum im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

:lol: Ja? :lol: siostrzyczko kochana :twisted:

Nie zostałam do końca, pożegnałam IIId i poszłam sobie. Ehhh, szybko ten czas leci :zdziwko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » piątek, 15 kwi 2005, 15:17

przygoda z liceum dobiegła końca ..... teraz wstąpimy tam jeszcze kilka razy (ja 6 :? ) choć już w celach trochę innych niż do tej pory (jednym z nich była czasem nauka :lol: )

[glow=red]ŻYCZĘ WSZYSTKIM MATURZYSTOM POWODZENIA!! [/glow]

:papa:

Życzę też udanej zabawy na wszelkich imprezach pożegnalnych, które pewnie będą trzęsły Kołobrzegiem i okolicami do białego rana!! :lol:
Ostatnio edytowano piątek, 15 kwi 2005, 15:24 przez Olga, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » piątek, 15 kwi 2005, 15:18

Olga: podobają się prezenciki? :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » piątek, 15 kwi 2005, 15:22

kamila napisał(a):Olga: podobają się prezenciki? :mg:


no jasne :D .... są słodziutkie i z tego co mi wiadomo nikt na nie narzekał :) ! raczej wszyscy mieli dobrą zabawę ... DZIĘKI WAM WIELKIE! Właśnie o taki drobiazg nam chodziło! :brawo:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » piątek, 15 kwi 2005, 15:27

Olga napisał(a):DZIĘKI WAM WIELKIE!

To dobrze, cieszę się. A Ty nie z klasą? :drunk:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » piątek, 15 kwi 2005, 15:29

kamila napisał(a):
Olga napisał(a):DZIĘKI WAM WIELKIE!

To dobrze, cieszę się. A Ty nie z klasą? :drunk:


z moją klasą?? o ile mi widadomo to każdy poszedł w swoja stronę i zapomniał, że byliśmy razem przez trzy lata (chyba, że jakaś informacja do mnie nie dotarła).... tak więc ja "świętuję" sama ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości