1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 20:40

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):no nie wiem czy temat 'Mroczna strona natury ludzkiej. ZAnalizuj zlozonosc psychiki czlowieka' wymaga podania malej ilosci informacji....poprostu podaje wszystko 'w pigulce' inaczej nie moge....od poczatku skracalam.



ooo ... to ma coś wspólnego z jednym z wątków mojej prezentacji ..... Dr Jekyll i Pan Hyde ....


a feeeeeee :P
Olga napisał(a):[... u mnie nawet ta "pigułka" to za dużo ....


to wyrzuc cos... to nie praca magisterska. nie musisz mowic wszystkiego o wszystkim. wiadomo ze w 15 minut pewnych tematow nie da sie rozwinac, a co dopiero wyczerpac....

quad napisał(a):
MeYa napisał(a):wszystkie II klasy beda?? :shock: tzn. cale??

Nie no co ty, tylko te ktore posiadaja faktyczna wladze. ;)
A tak na powaznie to chyba tak, wiec bedzie calkiem ciasno*.
--
* kochana osobo ktora umiescilas nas na luznym balkonie a nie na zatloczonej auli, niech ci sie w dzieciach wynagrodzi

ajjjjj bedzie ciezko...jeszcze pewnie bedziemy musieli stac te dwie godziny....wrrr......
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 20:46

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):no nie wiem czy temat 'Mroczna strona natury ludzkiej. ZAnalizuj zlozonosc psychiki czlowieka' wymaga podania malej ilosci informacji....poprostu podaje wszystko 'w pigulce' inaczej nie moge....od poczatku skracalam.



ooo ... to ma coś wspólnego z jednym z wątków mojej prezentacji ..... Dr Jekyll i Pan Hyde ....


a feeeeeee :P
Olga napisał(a):[... u mnie nawet ta "pigułka" to za dużo ....


to wyrzuc cos... to nie praca magisterska. nie musisz mowic wszystkiego o wszystkim. wiadomo ze w 15 minut pewnych tematow nie da sie rozwinac, a co dopiero wyczerpac....


taaa ... to może dam ci do przeczytania i sama stwierdzisz czy można jeszcze coś usunąć! :lol:

a co miało znaczyć to "a feeeee"?? :| ...... :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 20:48

Olga napisał(a):taaa ... to może dam ci do przeczytania i sama stwierdzisz czy można jeszcze coś usunąć! :lol:
a co miało znaczyć to "a feeeee"?? :| ...... :D


eeeee nieeeeee ja nie chce juz wystarczajaco sie swojej naczytalam i juz mam dosyc skracania obcinania wyrzucania itp itd....

'a feee' no a co mialam napisac....przeciez o brzydalach masz prezentacje. i o parszywcach. tak samo jak ja :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 20:54

MeYa napisał(a):'a feee' no a co mialam napisac....przeciez o brzydalach masz prezentacje. i o parszywcach. tak samo jak ja :lol: :lol: :lol:



hmmm .... mam o potworach (Frankenstein) ..... wilkołakach (Dr Jekyll i Pan Hyde - sama się zdziwiłam, że to jest wilkołak :shock: ) ..... i [glow=red]WAMPIRACH[/glow] (Wywiad z wampirem :D :D :D :D - ulubiona część przy której nie mogę powiedziec "a feee" :D )

fascynacja, zagrożenia i takie tam .... :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 21:31

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):'a feee' no a co mialam napisac....przeciez o brzydalach masz prezentacje. i o parszywcach. tak samo jak ja :lol: :lol: :lol:



hmmm .... mam o potworach (Frankenstein) ..... wilkołakach (Dr Jekyll i Pan Hyde - sama się zdziwiłam, że to jest wilkołak :shock: ) ..... i [glow=red]WAMPIRACH[/glow] (Wywiad z wampirem :D :D :D :D - ulubiona część przy której nie mogę powiedziec "a feee" :D )

fascynacja, zagrożenia i takie tam .... :)


hmmm.....2 utwory i jeden film??ojj ja mam 8 utworow....
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 21:34

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):'a feee' no a co mialam napisac....przeciez o brzydalach masz prezentacje. i o parszywcach. tak samo jak ja :lol: :lol: :lol:



hmmm .... mam o potworach (Frankenstein) ..... wilkołakach (Dr Jekyll i Pan Hyde - sama się zdziwiłam, że to jest wilkołak :shock: ) ..... i [glow=red]WAMPIRACH[/glow] (Wywiad z wampirem :D :D :D :D - ulubiona część przy której nie mogę powiedziec "a feee" :D )

fascynacja, zagrożenia i takie tam .... :)


hmmm.....2 utwory i jeden film??ojj ja mam 8 utworow....


:o 8? ..... nie skomentuję bo sił mi brak

:lol: .... "Wywiad z wampirem" .... ale książka, a nie film .....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 21:50

Olga napisał(a):
:o 8? ..... nie skomentuję bo sił mi brak

:lol: .... "Wywiad z wampirem" .... ale książka, a nie film .....


8 bo sie w to nie zaglebiam i jest omawiane motywami a nie kazda ksiazka po kolei. jak juz napisalam to nie praca magisterska...

szkoda bo film fajny :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » czwartek, 14 kwi 2005, 06:26

Ehh.. maturzyści.. Myślą, że jak zdają maturę to mają prawo robić w temacie taki śmietnik.. Kto by chciał w ogóle czytać o Waszych prezentacjach? :P :P :P
---
Sprawdzian z angielskiego u pani Dżi.. Świetnie.. :suchy:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Adit » czwartek, 14 kwi 2005, 07:27

eee.. Racik jak chcesz to Tobie kupie jednego lizaka i sobie drugiego :D

a moja prezentaca to jeszcze dopieszczonych wnioskow nie ma.. ;/
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » czwartek, 14 kwi 2005, 07:39

Morland napisał(a):Sprawdzian z angielskiego u pani Dżi.. Świetnie.. :suchy:

Czekaj.. cos mi sie nie zgadza.. Pani Dżi uczy polskiego... wtf? :|
Mam nadzieje ze w piatek bedziemy siedziec, a nie stac, bo przeciez bedzie mozna fiola dostac :shock: :shock:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » czwartek, 14 kwi 2005, 11:06

ehhh ... zostalismy zwolneni z całego dnia w szkole .... :cry: .... a miał być wypad klasowy :lol: ........
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Adit » czwartek, 14 kwi 2005, 13:02

Olga napisał(a):ehhh ... zostalismy zwolneni z całego dnia w szkole .... :cry: .... a miał być wypad klasowy :lol: ........

hehehe..a my jutro imprezujemy.. nie no takiej zgodnosci co do skladek w klasie,jeszcze nie bylo :D :D
oj..bedziemy sie bawic..oj bedziemy odreagowywac.. :drunk: :beer: :drunk: :beer: :brawo: :jupi:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » czwartek, 14 kwi 2005, 13:08

Adit napisał(a):
Olga napisał(a):ehhh ... zostalismy zwolneni z całego dnia w szkole .... :cry: .... a miał być wypad klasowy :lol: ........

hehehe..a my jutro imprezujemy.. nie no takiej zgodnosci co do skladek w klasie,jeszcze nie bylo :D :D
oj..bedziemy sie bawic..oj bedziemy odreagowywac.. :drunk: :beer: :drunk: :beer: :brawo: :jupi:


zazdroszczę :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » czwartek, 14 kwi 2005, 14:26

Peny napisał(a):
Morland napisał(a):Sprawdzian z angielskiego u pani Dżi.. Świetnie.. :suchy:

Czekaj.. cos mi sie nie zgadza.. Pani Dżi uczy polskiego... wtf? :|
Mam nadzieje ze w piatek bedziemy siedziec, a nie stac, bo przeciez bedzie mozna fiola dostac :shock: :shock:

Ale jest jeszcze jedna pani Dżi..
Jedna wersja
Druga wersja
I ona uczy angielskiego..
A tak poza tym będę jutro w delegacji mojej klasy :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » czwartek, 14 kwi 2005, 14:31

Morland napisał(a):Ale jest jeszcze jedna pani Dżi..
Jedna wersja
:wow: :lol: :lol: :lol:
bez nazwiska, no tak, o kogo chodzi wiedzą tylko uczniowie Kopernika :lol: :lol:
a ja ją i tak lubię, mam 5 na koniec :mg: :mg: :mg:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości