1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 13 kwi 2005, 17:47

to ja was dziewczyny pociesze taka informacja ze znam takich, co w ogole jeszcze prezentacji nie maja :? :lol:
zakonczenie jest na 7 i 8 godzinie lekcyjnej-czesc klas II zostala wywalona na balkon :P :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 18:01

redlovebloodgirl napisał(a):to ja was dziewczyny pociesze taka informacja ze znam takich, co w ogole jeszcze prezentacji nie maja :? :lol:
zakonczenie jest na 7 i 8 godzinie lekcyjnej-czesc klas II zostala wywalona na balkon :P :twisted:




no to ja im serdzecznie współczuję skoro nie mają prezentacji ...

na 7 i 8 godzinie?? rany drugie klasy wiedzą więcej niż maturzyści!

wywaleni na balkon? no to fajnie mają ... tam jest najlepiej ... (wy też? :) )... hmm ... to jak dadzą prezenty? :P ... chyba, że wyślą delegację ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 13 kwi 2005, 18:03

nas oczywiscie dano na balkon bo na dole podobno za duzo zamieszania bysmy narobili :wink: :twisted: szkoda tylko ze pozegnanie jest tak pozno, duzo osob pewno na nie juz nie dotrze...

ps-delegacje sa :lol: chlopiec i dziewczynka z kazdej klasy :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Peny » środa, 13 kwi 2005, 19:05

ja wole nie mierzyc czasu... ale powyrzucalam zbedne rzeczy i z 22 minut mam 14 z czyms.. i tak za duzo.. jeszcze musze miec czas na pokazanie zdjec... :placze:
dziwnie mi :|
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Kulo » środa, 13 kwi 2005, 19:38

Peny napisał(a):ja wole nie mierzyc czasu... ale powyrzucalam zbedne rzeczy i z 22 minut mam 14 z czyms.. i tak za duzo.. jeszcze musze miec czas na pokazanie zdjec... :placze:
dziwnie mi :|


to po co go mierzysz codziennie na polskim??? :P
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » środa, 13 kwi 2005, 19:50

Kulo napisał(a):
Peny napisał(a):ja wole nie mierzyc czasu... ale powyrzucalam zbedne rzeczy i z 22 minut mam 14 z czyms.. i tak za duzo.. jeszcze musze miec czas na pokazanie zdjec... :placze:
dziwnie mi :|


to po co go mierzysz codziennie na polskim??? :P

Mierzy czas na polskim? Chce, żeby lekcja jak najszybciej się skończyła? Uuuu.. A pani Madzia wie o tym, jak lekceważy jej lekcje? :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Peny » środa, 13 kwi 2005, 19:58

hehe.. ja jako jedyna moge miec legalnie komorke na lawce :lol: :P
mierze czas bo lubie :P
ide sie uczyc niemieckiego.. jestem zalamana. Umiem powiedziec: Iś hajse Magda und wołne in kołobrzeg. Iś kome aus Polen...
jak jakis niemiec sie mnie zapyta jak dojsc "gdzieś tam" powiem mu: grade aus :shock: :lol: :huh:
M A S A K R A
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Morland » środa, 13 kwi 2005, 20:04

Peny napisał(a):hehe.. ja jako jedyna moge miec legalnie komorke na lawce :lol: :P
mierze czas bo lubie :P
ide sie uczyc niemieckiego.. jestem zalamana. Umiem powiedziec: Iś hajse Magda und wołne in kołobrzeg. Iś kome aus Polen...
jak jakis niemiec sie mnie zapyta jak dojsc "gdzieś tam" powiem mu: grade aus :shock: :lol: :huh:
M A S A K R A

Dosłownie.. mój poziom niemieckiego jest dokładnie taki sam :P :shock:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Peny » środa, 13 kwi 2005, 20:14

Ale to nic ze TY jestes dopiero w 1 klasie :)
Jeszcze da sie ciebie czegos nauczyc :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Morland » środa, 13 kwi 2005, 20:18

Peny napisał(a):Ale to nic ze TY jestes dopiero w 1 klasie :)
Jeszcze da sie ciebie czegos nauczyc :P

Moja mieć nadzieja.. moja iść na korepetycja i moja mieć nadzieja na nauczenie moja czegoś..
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 20:28

Sylwia napisał(a):hehe, ja od nikogo nie słyszałam aby 15 min mu wystarczyło, spoko


to ja Ci jutro powiem to uslyszysz :P. za kazdym razem jak ja prezentuje (chomikowi bo nikt inny nie slucha....chociaz z jego zainteresowanie rowniez watpie, jest dosc niekomunikatywny) to wychodzi mi ok 14 minutek :)

Peny napisał(a):hehe.. ja jako jedyna moge miec legalnie komorke na lawce :lol: :P
mierze czas bo lubie :P

musze Cie rozczarowac ale...osobnik siedzacy kolo mnie komorke na lawce ma od 3 lat :P

redlovebloodgirl napisał(a):zakonczenie jest na 7 i 8 godzinie lekcyjnej-czesc klas II zostala wywalona na balkon :P :twisted:


wszystkie II klasy beda?? :shock: tzn. cale??
Ostatnio edytowano środa, 13 kwi 2005, 20:36 przez MeYa, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 20:31

MeYa napisał(a):
Sylwia napisał(a):hehe, ja od nikogo nie słyszałam aby 15 min mu wystarczyło, spoko


to ja Ci jutro powiem to uslyszusz. za kazdym razem jak ja prezentuje (chomikowi bo nikt inny nie slucha....chociaz z jego zainteresowanie rowniez watpie, jest dosc niekomunikatywny) to wychodzi mi ok 14 minutek :)



:o ........ rany!!! zazdroszczę! jak ty żeś to zrobiła?? hmm .... pewnie masz po prostu temat wymagający podania mniejszej ilości informacji :( ..... albo jesteś geniuszem!!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » środa, 13 kwi 2005, 20:33

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):
Sylwia napisał(a):hehe, ja od nikogo nie słyszałam aby 15 min mu wystarczyło, spoko


to ja Ci jutro powiem to uslyszusz. za kazdym razem jak ja prezentuje (chomikowi bo nikt inny nie slucha....chociaz z jego zainteresowanie rowniez watpie, jest dosc niekomunikatywny) to wychodzi mi ok 14 minutek :)



:o ........ rany!!! zazdroszczę! jak ty żeś to zrobiła?? hmm .... pewnie masz po prostu temat wymagający podania mniejszej ilości informacji :( ..... albo jesteś geniuszem!!


no nie wiem czy temat 'Mroczna strona natury ludzkiej. ZAnalizuj zlozonosc psychiki czlowieka' wymaga podania malej ilosci informacji....poprostu podaje wszystko 'w pigulce' inaczej nie moge....od poczatku skracalam.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 20:38

MeYa napisał(a):no nie wiem czy temat 'Mroczna strona natury ludzkiej. ZAnalizuj zlozonosc psychiki czlowieka' wymaga podania malej ilosci informacji....poprostu podaje wszystko 'w pigulce' inaczej nie moge....od poczatku skracalam.



ooo ... to ma coś wspólnego z jednym z wątków mojej prezentacji ..... Dr Jekyll i Pan Hyde ... u mnie nawet ta "pigułka" to za dużo ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez quad » środa, 13 kwi 2005, 20:38

MeYa napisał(a):wszystkie II klasy beda?? :shock: tzn. cale??


Nie no co ty, tylko te ktore posiadaja faktyczna wladze. ;)
A tak na powaznie to chyba tak, wiec bedzie calkiem ciasno*.



--
* kochana osobo ktora umiescilas nas na luznym balkonie a nie na zatloczonej auli, niech ci sie w dzieciach wynagrodzi
quad
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości