)
do jutra kończę prezentację i do poniedziałku umiem ją na pamieć
od 21.04 do 06.05 - nauka na pisemny polski i angielski
od 06.05 do 16.05 - geografia
od 06.05 - 19.05 - WOS!!
uroczyście przysięgam zastosować sie do narzuconych sobie zasad przystapienia do nauki w celach poszerzenia i utrwlenia wiedzy!! tak mi dopomóżcie forumowicze ....
mam jakąś fazę ...






