Yenn trzym sie ciepło!!! i uszy do goory!!! (ps dostałas pw??)
Neel wiem ze tam jestes!!!


_NeElDaN_ napisał(a):Nemo napisał(a):Neel wiem ze tam jestes!!!
Pani wzywala ?
Co u Ciebie??? ostatnio siedzisz tak cicho jak myszka pod miotła! nie znudziło Ci sie??!!
trzymam sie poreczy!!!!
tak na marginałku to ja tez pisze prace , ale musze jeszcze przeczytac nudna ksiazke by praca była na temat!!! nie chce mi sie!!! ehh....kulA napisał(a):Rymek_Hunter napisał(a):kurcze jeszcze trochę i też tu będę pisałale rzeź
...a droga dluga jest...
mnie tez tak straszyli, a potem sie zastanawialam, co to za historie z tym poziomem na egzaminach
choc sporo tez zalezy od szczescia (jak juz sie je ma, to bedzie lajtowo
)Nemo napisał(a):tak na marginałku to ja tez pisze prace , ale musze jeszcze przeczytac nudna ksiazke by praca była na temat! nie chce mi sie! ehh....

u mnie smutno , juz zapowiedziane kolokwia, prezentacje nieruszone a termin sie zbliza, a ja jescze leniuchuje w domku
jestem boska
)

Agnes napisał(a):pozdro siostry i Bracia
Nell yen nemo![]()
u mnie smutno , juz zapowiedziane kolokwia, prezentacje nieruszone a termin sie zbliza, a ja jescze leniuchuje w domku
jestem boska
![]()
do tego mamy wiosneeeeeeeeee i wogole wszystkiego sie odechiewa(no oprocz spacerow)
![]()
!! mi tez sie nie chce!!!!!! a mam 2 koła juz i cd. nadchodzi!!!
)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości