studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » piątek, 1 kwi 2005, 20:37

żeby w wekend sie ładnie pouczyć , trzeba sie dziś "zresetować" w jakimś miłym lokalu po całym tygodniu pracy....

życzcie powodzenia ;)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Nemo » sobota, 2 kwi 2005, 11:21

Ehh... ostatnie chwile wolnosci i trzeba bedzie wracac!! szkoda ze ten czas tak szybko minał!! pozdrwaim wszystkich , ktooorych widzialam na zlocie i tych ktroorzy nie byli na nim!!! :beer: :(
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » sobota, 2 kwi 2005, 12:58

Nemo napisał(a):Ehh... ostatnie chwile wolnosci i trzeba bedzie wracac!! szkoda ze ten czas tak szybko minał!! pozdrwaim wszystkich , ktooorych widzialam na zlocie i tych ktroorzy nie byli na nim!!! :beer: :(

to ty jeszcze wolne masz??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez yennefer » środa, 6 kwi 2005, 01:33

WZT napisał(a):ALe ty nie bedziesz siedzial na tylku tylu godzin i nie bedziesz sluchal jeazgotu malych dzieci co w autobusie siedza..... bedzie masakra a w szczegolnosci to ze kibel bedzie zamkniety a pewnie pic mi sie bedzie chcialo ..........


WZT, jezdzisz do Wloclawka Polskim Ekspresem? jak tak, to nie narzekaj :P
w srodku jest przynajmniej wc i podroz mozna jakos zniesc, zwolaszcza ze polgodzinny przystanek jest naprawde w uroczym miejscu :roll:
ja do Poznania jade wprawdzie krocej, ale perspektywa braku ubikacji mnie dobija :?


dzis pierwszy dzien na uczelni...ten tydzien bedzie leniwy z powodu ogolnej atmosfery, natomiast w weekend bede musiala sie ostro wziac za robote :help:

Nemo, marudzisz :p jesli dopiero zaczelas, to mialas naprawde dobrze...
ja caly poprzedni tydzien opuscilam,ale na szczescie duzo mnie nie ominelo ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kulA » środa, 6 kwi 2005, 06:46

yen docztaj podt wzt do konca, napisal ze kibel bedzie zamkniety, a czy do poznania nie lepiej ci jechac pociagiem?? mozna kosci rozprostowac, pojsc do kibelka etc. no i chyba cena nizsza, a pociagow to poznania kilka jest
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » środa, 6 kwi 2005, 19:19

Pilsner napisał(a):hej kula studencie co tam u ciebie parówo

pilsner frankfuterko a co u ciebie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » czwartek, 7 kwi 2005, 10:12

Nemo, marudzisz :p jesli dopiero zaczelas, to mialas naprawde dobrze...
ja caly poprzedni tydzien opuscilam,ale na szczescie duzo mnie nie ominelo ;)[/quote]

czy ja wiem?! juz mam 2 koła zapowiedziane!! a dzis czeka nas masakra bo na zajeciach nas nie było....oj sie bedzie działo.... :P
pozdro!!!!!!!!!!!!!!!:)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » czwartek, 7 kwi 2005, 10:54

a ja ide na wykuad, bo mam po drodze

a wasze ciezkie studia mnie zasmucaja, uniwerek daje wam w kosc biedaki :>
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » czwartek, 7 kwi 2005, 10:56

kazió napisał(a):a ja ide na wykuad, bo mam po drodze

a wasze ciezkie studia mnie zasmucaja, uniwerek daje wam w kosc biedaki :>

tu sie zgadzam, straszne biedaczyska na tych uniwerkach, a ja mam dzis wolne, i jutro tez mam wolne, i zeby bylo smieszniej zadne z tych wolnych nie jest zwiazane ze smiercia papieza, taki mam po prostu plan na ten tydzien :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez SAVARY » czwartek, 7 kwi 2005, 12:54

Dobrze, że mamy w Kołobrzegu filie wyższych uczelni :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » piątek, 8 kwi 2005, 14:08

kulA napisał(a):yen docztaj podt wzt do konca, napisal ze kibel bedzie zamkniety, a czy do poznania nie lepiej ci jechac pociagiem?? mozna kosci rozprostowac, pojsc do kibelka etc. no i chyba cena nizsza, a pociagow to poznania kilka jest


doczytalam :P
ale chcialam wiedziec, czy jezdzi Polskim Ekspresem bo tam sa naprawde komfortowe warunki w porownaniu ze zwyklym autobusem ;)
do Włoclawka juz pare razy jezdzilam, wiec dosc przyjemnie sie jechalo, nie liczac oczywiscie tego, ze po jakims czasie juz nog nie moglam wyprostowac :lol:
a co do pociagu, to zwykle do Poznania nim jezdze, ale z Poznania preferuje autobus :p i wtedy musze sie pomeczyc.

Nemo napisał(a):czy ja wiem?! juz mam 2 koła zapowiedziane!! a dzis czeka nas masakra bo na zajeciach nas nie było....oj sie bedzie działo....
pozdro!

a ja juz jedno kolo mialam :p
wczoraj ;)
i poszlam na zywca zupelnie... ale licze, ze obedzie sie bez poprawki :lol:
w przyszlym tyg. natomiast 2 kola i ostatecznie juz musze oddac moja prace roczna, ktora zamierzam napisac w ten weekend :?
(tak wiec jesli to cie nie pociesza, to juz jestes malkontentka :P :P)
pozdro :!:

kulA napisał(a):tu sie zgadzam, straszne biedaczyska na tych uniwerkach

e tam, co wy gadacie? :zdziwko:
ja sie bezwstydnie obijam caly semestr (i nie tylko ja), wiec to jakies plotki chyba :P
choc oczywiscie rozliczenie przyjdzie w czasie sesji :w00t: :shock:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości