2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.

Rozwijaj go, jesteś na dobrej drodze.
Nio z ta ostroscia to troche miejscami przesadzilem ... ale to byla ogolnie zabawa z ostroscia ...
i wyszlo calkiem pozytywnie ..
dziurawe kalesony napisał(a):Masz rację, ostrości zero, nie masz mniej zamazanych? A ta beczka to co? Czymś szczególnym się wyróżnia, że jest na tylu zdjęciach z każdej strony ?
2400 diesel itp itd super stan
super super stan gdyby nie lekka korozja w 3 malych miejscach to by bylo cudo .. ale idzie na blacharke
a co do zdjec to nic tu nie pomoze statyw ani bezruch ... to jest aparatu wina ...<szczerze>Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości