studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agnes » sobota, 26 mar 2005, 16:50

pastor napisał(a):HA a u mnie 1,5 tygodnia wolnego w zwiazku z wielkanoca..ale co tam...niech sie dzieje co chce, juz niebawem, co raz blizej i w ogole SESYJA :P :P :P


oj tam Pastorku nie przesadzaj...jescze troszke leniwego zostalo ;p
a ty juz musisz tak pesymistycznie ...:(:(
no coz..a ja wlasnie mam zalegly projekt i prezentacje :help: aaa wiosna i gdzies by sie polazilo :beer:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez tomek » sobota, 26 mar 2005, 17:16

pierwsza rzecz która przyciągnęła moja uwage w kołobrzegu po 5 miesiacach nieobecnosci to sprzedaż pojedynczych biletów w autobusach KM (a raczej jej brak), próbowałem na forum znalezc co za spryciaż to wymyślił, ale sie nie doszukałem. Czy ktoś wie co ma na celu sprzedawanie karnetów w autobusach??, Druga sprawa to ceny biletów :]
Avatar użytkownika
tomek
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:18
Lokalizacja: Ze Szmulek

Postprzez SAVARY » sobota, 26 mar 2005, 19:57

Boże!!! Kiedy to było! :D ale myślę o drugim fakultecie i to w Kołobrzegu :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » niedziela, 27 mar 2005, 17:26

nie chcę by te święta się kończyły......

już od wtorku trzeba się ostro zabrać do letniej sesji :cry:

a tak miło czasem poleniuchować.....
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kurczaczek » niedziela, 27 mar 2005, 18:01

Ja chcę już na studia !! :roll:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » niedziela, 27 mar 2005, 18:19

WZT napisał(a):jeny w wtorek zapowiada sie siedzenie w autobusie powyzej 7 godzin i to jecze na kacu.....
Ja tam sie chyba potne jak bede jechal na studia!!!!!
A jak przyjade to bedzie znowu impreza -czyli z jednej imprezy na druga :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nie pekaj ja jak jechalem do kg we wtorek to tez bylem na kacu i jechalem 10 godzin i jeszcze z rana kiedy kac byl najwiekszy to slonce walilo prosto na mnie i nie bylo sie jak zaslonic, bylo strasznie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Kasia » poniedziałek, 28 mar 2005, 11:14

a mnie mamusia zawiezie samochodem w srode :P
i komputer wezme ze soba :D
Kasia
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 15:14
Lokalizacja: stąd

Postprzez Agnes » poniedziałek, 28 mar 2005, 16:19

boze kiedy minely te swieta????? a moze mnie tu nie bylo?
mam wrazenie jakbym dopiero przyjechala a juz musze wracac !!
normalnie ten czas nie plynie -->on [beeeeeeep] ...ehhh
:| ale ..szczesliwi czasu nie licza :P
wracam i mam projekt do oddana , ktorego nie zaczelam.. :lol: jakos czasu nie bylo :cry:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » poniedziałek, 28 mar 2005, 23:09

już od jutra będzie czekać na mnie ksiażeczka na stoliku przy łóżku......

jutro po pracy prosto do nauki....

oj, szkoda, że święta już sie skończyły.....
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez dziurawe kalesony » środa, 30 mar 2005, 11:15

kulA napisał(a): nie pekaj ja jak jechalem do kg we wtorek to tez bylem na kacu i jechalem 10 godzin i jeszcze z rana kiedy kac byl najwiekszy to slonce walilo prosto na mnie i nie bylo sie jak zaslonic, bylo strasznie


To pikuś, ciesz się, że dojechałeś ! Jesteś cały i zdrowy i w jednym kawałku.
dziurawe kalesony
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości