studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemo » sobota, 19 mar 2005, 10:32

heheh ja wiedzialam, ze ciebie to nie trzeba namawiac :lol:
poszukaj tematu o zlocie (lany poniedzialek - to juz chyba stanie sie tradycja :wink: )
a ja zabieram sie za pisanie pracy rocznej...zabieram, zabieram i jakos zabrac sie nie moge :mlotek: :placze:

(dostalas PW??)[/quote]

:lol: :lol: co tu duzo moowic z takim swietnym towarzystwem zawsze mozna isc na %%!!!;)
o tym zlocie słyszałam ale fajnie by było spotkac sie w grupce studentoow( albo przynajmniej z nasza skromna grupka pod wezwaniem!!!) dajcie Znac kto kiedy bedzie! :beer:
jesli znalezlibyscie czas przed swietami na mały spacerek lub :beer: to czekam na propozycje! :mg:

( ps dostałam dzieki!! )
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » poniedziałek, 21 mar 2005, 14:25

witaj 4 semie , dzis skonczyla sie sesja ziomowa ;]

3,5 z Mechany :> na egzaminie :]
wieczor zapowiada sie ciekawie w Kwadracie ;)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Suzy » poniedziałek, 21 mar 2005, 22:56

Kalynka napisał(a):Chcialam sie dowiedziec czy mamy na forum moze jakichs studentow z Torunia/Wroclawia/Warszawy? :o Ktorzy mogliby byc zrodlem informacji dla mnie w pewnych formalnych kwestiach dotyczacych uczelni..

Bede weri dzwieczna. :wink:



Ja jestaem studentką z Torunia, jeśli masz jakieś pytania to jestem do dyspozycji :)

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » środa, 23 mar 2005, 19:58

hm, no to juz czuc atmosfere swiat :roll:
jeszcze tylko jutro zajde na uczelnie...a potem swieta ktore spedze na pisaniu pracy rocznej :twisted:
aczkolwiek i tak nie bedzie tak zle, bo dzis przelozylam sobie ja o kolejny tydzien :brawo:
przekladanie, odkladanie i sciemnianie to ja mam opanowane do perfekcji :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Agnes » piątek, 25 mar 2005, 00:27

Nemo nie zapomnialam!! widzimy sie na zlocie siostro! :)

wkoncu swieta wiec wolne na uczelni wuec---> Kolobrzeg rulezz... :beer:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » piątek, 25 mar 2005, 02:06

WZT napisał(a):no macie sie jakos zorganizowac bo by mi sie tansport na ten zlot by mi sie przydal...


jakie znowu misie ?misie ?
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Nemo » sobota, 26 mar 2005, 11:18

WZT napisał(a):wtajemniczeni wiadza o jakie misei chodzi ... :P


oczywiscie ze wiedza!! 8) :spoko: jak tylko znajdziemy sponsora to Cie zawiedziemy!! ;)

Agnes- dzieki , dobrze wiedziec!! mam nadzieje ze tym razem nie zwiejesz od nas!!!
ps wie ktos moze czy bedzie Profesorek (re) habilitowany.....Neel??? ;)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » sobota, 26 mar 2005, 12:44

u mnie dobrze slychac, przedmioty ktore powtarzam id mi calkiem niezle (5 z kartkowki z elektrotechniki oraz 3,5 z cyfrowki), walcze o zwlnienia z egzaminow z tych dwoch przedmiotow, wcale nie jest to takie nierealne
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » sobota, 26 mar 2005, 14:34

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):u mnie dobrze slychac, przedmioty ktore powtarzam id mi calkiem niezle (5 z kartkowki z elektrotechniki oraz 3,5 z cyfrowki), walcze o zwlnienia z egzaminow z tych dwoch przedmiotow, wcale nie jest to takie nierealne


bede trzymal kciuki!!!!!!!!!!!!!!111
Pamietaj ze TOrun sie o Ciebie upomina ......

wiem i postaram sie jakjos tak zalatwic wszystko zeby wpasc
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 26 mar 2005, 16:24

eh, jak ja bym chcial studiowac :twisted: :drunk:
Baltazar Gąbka
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości