1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » środa, 16 mar 2005, 16:40

aaaaaaa aaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :? :cry: :help: :wow: :nie: :< :o :[ :spac: :mur: :ranting:

jutro 3 historie......powtórka z rozrywki???
replay???? 2 klasa do nas wraca?? boshhh nieeeeee
Y.Eternity apeluje o przygotowanie sie do tej 'misji specjalnej' jak rowniez apeluje bys byla jutro obecna.
btw. Y.Eternity jak mial na nazwisko Jan Kazimierowicz bo zapomnialo mi sie :) :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Y.Eternity » środa, 16 mar 2005, 18:17

Jan Kazimierowicz byl Chrobry :P
A jutro to nie wiem czy sie pojawie.. jeszcze to rozwaze.. narazie zabieram sie za robienie grzanego wina :D
Y.Eternity
 

Postprzez Morland » środa, 16 mar 2005, 21:15

Jutro znowu 7 lekcji... Niech te dwa dni szybko miną i zacznie się weekend.
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kawon » środa, 16 mar 2005, 21:57

A jutro kangur. Kto chce pytania? :>
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Falbor » środa, 16 mar 2005, 22:01

a mozesz dac :]
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » środa, 16 mar 2005, 22:03

kawon napisał(a):A jutro kangur. Kto chce pytania? :>



Falbor napisał(a):a mozesz dac


a wy co????
oszaleliscie????
uczyc sie!!!!
nie ma dla was zadnych swietosci???
oszukiwac beda.....padalce jedne!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 17 mar 2005, 11:10

podtopiony Kopernik :lol: :smiech: tego jeszcze nie było ..... ale dzielni strażacy poradzą sobie z żywiołem :brawo: .........jak dobrze mieć szatnię trochę wyżej :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kawon » czwartek, 17 mar 2005, 14:25

ciekawe jak wygladaja buty z grzybem... jutro sie okaze :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Morland » czwartek, 17 mar 2005, 15:14

A mi szatnię zalało :P Ale na szczęście nic w niej nie miałem :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Peny » czwartek, 17 mar 2005, 16:05

hehe..a pani dyrektor chciala zebysmy sie przeniesli z szafy tam na dol :lol: no i prosze :)
Dzis odwiedzili nas panowie Kombatanci... bylo ciekawie : :wink: :oops:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » czwartek, 17 mar 2005, 16:06

kawon napisał(a):ciekawe jak wygladaja buty z grzybem... jutro sie okaze :)


taaaak twoje buty jutro same do Ciebie przybiegną :D :lol: :lol: :lol:
hehe 3 lata w koperniku, ale czegos takiego jeszcze nie widzialam :) zalało nas....no nie......
porazka. :lol: :lol: :lol:

Peny napisał(a):Dzis odwiedzili nas panowie Kombatanci... bylo ciekawie : l: :lol: :lol:


byla tez pani Sybiraczka :D :lol: :lol: :lol: bylo nieziemsko :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Leon » czwartek, 17 mar 2005, 18:21

byla tez pani Sybiraczka :D :lol: :lol: :lol: bylo nieziemsko :lol: :lol: :lol:[/quote]

nie wiem czy to jest takie smieszne?? jezeli tak to wytlumacz mi o co chodzi?? :|
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez yennefer » czwartek, 17 mar 2005, 18:29

Morland napisał(a):Wczoraj dowiedziałem się, że jeśli nie chcę sprzedawać piwa nad morzem to muszę ostro wziąć się do pracy. Trzeba odrobić parę zaległych prac domowych z polskiego :zamknieteoczy: Ponadto nasza kochana pani Madzia G. obiecała mi, że od maja zacznie przygotowywać mnie do wszelkich olimpiad 'humanistycznych', co wiąże się również z pewną ilością pracy podczas wakacji... Wszystko po to, żeby nie zmarnował... hm... swojego potencjału intelektualnego... heh... fajnie 8)


hm...juz ja wiem, co to znaczy "nie marnowac" potencjalu intelektualnego... :lol: zwlaszcza w wakacje :twisted:
ale olimpiady naprawde polecam, jesli faktycznie jestes uzdolniony humanistycznie, to masz szanse jeszcze bardziej sie rozwinac, zwlaszcza pod skrzydlami pani Madzi :spoko:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MeYa » czwartek, 17 mar 2005, 18:30

Leon napisał(a):nie wiem czy to jest takie smieszne?? jezeli tak to wytlumacz mi o co chodzi?? :|


o co mi chodzi??o to mi chodzi ze czekalismy ponad godzine bez celu siedzac na auli. by potem siedziec dalej 2 godziny i i tak nic nie uslyszec.
stwierdzenie 'bylo nieziemsko' odnosi sie do rozmowy z osobami siedzacymi obok mnie.
nie byles, nie wiesz, wiec nie rozumiesz. :[ :[ :[
Ostatnio edytowano czwartek, 17 mar 2005, 18:33 przez MeYa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Prince Charming » czwartek, 17 mar 2005, 18:32

MeYa napisał(a):
Leon napisał(a):nie wiem czy to jest takie smieszne?? jezeli tak to wytlumacz mi o co chodzi?? :|


o co mi chodzi??o to mi chodzi ze czekalismy ponad godzine bez celu siedzac na auli. by potem siedziec dalej 2 godziny i i tak nic nie uslyszec.
stwierdzenie 'bylo nieziemsko' odnosi sie do rozmowy z osobami siedzacymi obok mnie.
nie byles, nie wiesz, wiec nie rozumiesz.


Dlaczego przekrecasz , czekaliście 30 minut ( chyba korona z głowy wam nie spadła ) a cała uroczystosc trwała godzinę . Przychylając sie do postu Leona ja też nie widzę w tym nic smiesznego :|
Prince Charming
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 19 lis 2003, 00:20
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości