jutro 3 historie......powtórka z rozrywki???
replay???? 2 klasa do nas wraca?? boshhh nieeeeee
Y.Eternity apeluje o przygotowanie sie do tej 'misji specjalnej' jak rowniez apeluje bys byla jutro obecna.
btw. Y.Eternity jak mial na nazwisko Jan Kazimierowicz bo zapomnialo mi sie




![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
tego jeszcze nie było ..... ale dzielni strażacy poradzą sobie z żywiołem
.........jak dobrze mieć szatnię trochę wyżej


Ponadto nasza kochana pani Madzia G. obiecała mi, że od maja zacznie przygotowywać mnie do wszelkich olimpiad 'humanistycznych', co wiąże się również z pewną ilością pracy podczas wakacji... Wszystko po to, żeby nie zmarnował... hm... swojego potencjału intelektualnego... heh... fajnie 