1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 15:18

orientuje się ktoś kiedy dokladnie jest dzien teatru i jak to ma wygladac??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 14 mar 2005, 15:23

agentWomen napisał(a):Jutro idę do szkoły :D

Olga wszystkiego najlepszego :wink:



czy ty wiedzieć kim ja być?? :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Y.Eternity » poniedziałek, 14 mar 2005, 16:08

MeYa? Ludzisz sie, ze moze jakichs lekcji nie bedzie? :P
Y.Eternity
 

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 16:09

Y.Eternity napisał(a):MeYa? Ludzisz sie, ze moze jakichs lekcji nie bedzie? :P



hehhhe ano ludze sie :) a co ty to niby nie??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Y.Eternity » poniedziałek, 14 mar 2005, 17:16

Ja tam wole wygrac znowu konkurs na wystroj sali :D Mam wprawe :D
Y.Eternity
 

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 17:39

Y.Eternity napisał(a):Ja tam wole wygrac znowu konkurs na wystroj sali :D Mam wprawe :D


jak to bylo....
"nie zaszkodzi jeszcze raz wygrac" hehheheenie no teraz oddajemy chyba ten wystroj 1 klasie co?? czy nie??
wiesz jak nie to ja bardzo chetnie moge tam cos podekorowac ( pozamiatac np....) bo to zawsze mniej lekcji :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » poniedziałek, 14 mar 2005, 17:48

MeYa napisał(a):
Y.Eternity napisał(a):Ja tam wole wygrac znowu konkurs na wystroj sali :D Mam wprawe :D


jak to bylo....
"nie zaszkodzi jeszcze raz wygrac" hehheheenie no teraz oddajemy chyba ten wystroj 1 klasie co?? czy nie??
wiesz jak nie to ja bardzo chetnie moge tam cos podekorowac ( pozamiatac np....) bo to zawsze mniej lekcji :)

To pomożecie nam ją dekorować i wygramy wspólnymi siłami :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Y.Eternity » poniedziałek, 14 mar 2005, 18:31

Heh, nie.. Morland.. my wam oddamy te klase.. Juz nie mam ochoty smigac z Adit po drabinie zawieszajac zaslony, ktore mialy byc kurtyna, przybijac je gwozdziami do sufitu, przesuwac lawek, biurka, i narazac sie na wscieklosc nauczycieli, ze nie maja jak lekcji prowadzic. Nastepnie nie mam ochoty na nachalna promocje tej klasy i sciemnianie, ze sie ja specjalnie udekorowalo na Mloda Polske (przy czym wtedy jeszcze nasza wiedza na temat tej epoki byla naprawde nikla, wiec efekt byl niezamierzony). Tak wiec powodzenia, a w razie co sluzymy dobra rada :P

a tak btw.. MeYa, Peny.. To byly jeszcze czasy IVd.. Finlandii i tancow buszmenow.. Eeh.. Zatesknilo mi sie :<
Y.Eternity
 

Postprzez Morland » poniedziałek, 14 mar 2005, 19:02

Y.Eternity napisał(a):Heh, nie.. Morland.. my wam oddamy te klase.. Juz nie mam ochoty smigac z Adit po drabinie zawieszajac zaslony, ktore mialy byc kurtyna, przybijac je gwozdziami do sufitu, przesuwac lawek, biurka, i narazac sie na wscieklosc nauczycieli, ze nie maja jak lekcji prowadzic. Nastepnie nie mam ochoty na nachalna promocje tej klasy i sciemnianie, ze sie ja specjalnie udekorowalo na Mloda Polske (przy czym wtedy jeszcze nasza wiedza na temat tej epoki byla naprawde nikla, wiec efekt byl niezamierzony). Tak wiec powodzenia, a w razie co sluzymy dobra rada :P

a tak btw.. MeYa, Peny.. To byly jeszcze czasy IVd.. Finlandii i tancow buszmenow.. Eeh.. Zatesknilo mi sie :<

A ja i tak wiem, że nam pomożecie :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 20:27

Y.Eternity napisał(a):
a tak btw.. MeYa, Peny.. To byly jeszcze czasy IVd.. Finlandii i tancow buszmenow.. Eeh.. Zatesknilo mi sie :<


taaaak booyaka :D stare dobre czasy ach te IV klasy hehheehehee
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » poniedziałek, 14 mar 2005, 21:12

bujaka dżangel is masiw... :lol: Nie bedzie juz zadnej takiej IV D ;)
My tez jestesmy wyjatkowi...

Chcac - niechcac [nomen omen, jakby to pani Helena powidziala], za miesiac koniec lekcji.. jak sie z tym czujecie :?:

Bo w zasadzie to mi jest troche smutno... :cry: bedzie mi brakowac tych genialnych akcji naszej klasy :lol: ... wiecie o co mi chodzi :wink: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:19

Peny napisał(a):bujaka dżangel is masiw... :lol: Nie bedzie juz zadnej takiej IV D ;)
My tez jestesmy wyjatkowi...

Chcac - niechcac [nomen omen, jakby to pani Helena powidziala], za miesiac koniec lekcji.. jak sie z tym czujecie :?:

Bo w zasadzie to mi jest troche smutno... :cry: bedzie mi brakowac tych genialnych akcji naszej klasy :lol: ... wiecie o co mi chodzi :wink: :P


incredible :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oczywiscie....do mnie to chyba jeszcze nie dociera.
a jak juz w przeblyskach zdaje sobie z tego sprawe to dola lapie... :cry: :placze:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:21

Mi mojej klasy też będzie brakowało :cry: ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić :) już postanowione :P

oczywiście Pisara też ściągniemy z tej wioski gdzie psy dupami szczekają, a na dworcach serzy się pedalstwo (mam nadzieje Pisar że cnoty nie straciłeś hehe)
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:28

Rymek_Hunter napisał(a):Mi mojej klasy też będzie brakowało :cry: ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić :) już postanowione :P

oczywiście Pisara też ściągniemy z tej wioski gdzie psy dupami szczekają, a na dworcach serzy się pedalstwo (mam nadzieje Pisar że cnoty nie straciłeś hehe)


pic:P tylko to wspolnie robicie :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 14 mar 2005, 22:30

MeYa napisał(a):pic:P tylko to wspolnie robicie :P

alkohol zbliża i robimy to zawodowo (no zdarzają się wpadki) :) ale miło się pośmiać bo wypiciu i fajnie powspominać :] tylko bez oscypków :rip: :shy:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości