Y.Eternity napisał(a):Ja tam wole wygrac znowu konkurs na wystroj saliMam wprawe

MeYa napisał(a):Y.Eternity napisał(a):Ja tam wole wygrac znowu konkurs na wystroj saliMam wprawe
jak to bylo....
"nie zaszkodzi jeszcze raz wygrac" hehheheenie no teraz oddajemy chyba ten wystroj 1 klasie co?? czy nie??
wiesz jak nie to ja bardzo chetnie moge tam cos podekorowac ( pozamiatac np....) bo to zawsze mniej lekcji


Y.Eternity napisał(a):Heh, nie.. Morland.. my wam oddamy te klase.. Juz nie mam ochoty smigac z Adit po drabinie zawieszajac zaslony, ktore mialy byc kurtyna, przybijac je gwozdziami do sufitu, przesuwac lawek, biurka, i narazac sie na wscieklosc nauczycieli, ze nie maja jak lekcji prowadzic. Nastepnie nie mam ochoty na nachalna promocje tej klasy i sciemnianie, ze sie ja specjalnie udekorowalo na Mloda Polske (przy czym wtedy jeszcze nasza wiedza na temat tej epoki byla naprawde nikla, wiec efekt byl niezamierzony). Tak wiec powodzenia, a w razie co sluzymy dobra rada
a tak btw.. MeYa, Peny.. To byly jeszcze czasy IVd.. Finlandii i tancow buszmenow.. Eeh.. Zatesknilo mi sie

Nie bedzie juz zadnej takiej IV D
bedzie mi brakowac tych genialnych akcji naszej klasy
... wiecie o co mi chodzi

Peny napisał(a):bujaka dżangel is masiw...Nie bedzie juz zadnej takiej IV D
My tez jestesmy wyjatkowi...
Chcac - niechcac [nomen omen, jakby to pani Helena powidziala], za miesiac koniec lekcji.. jak sie z tym czujecie![]()
Bo w zasadzie to mi jest troche smutno...bedzie mi brakowac tych genialnych akcji naszej klasy
... wiecie o co mi chodzi
![]()

ale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić
już postanowione
Rymek_Hunter napisał(a):Mi mojej klasy też będzie brakowałoale wiem że jak się spotkamy gdy będą jakieś święta czy wolne to będzie chodzili pić
już postanowione
oczywiście Pisara też ściągniemy z tej wioski gdzie psy dupami szczekają, a na dworcach serzy się pedalstwo (mam nadzieje Pisar że cnoty nie straciłeś hehe)

MeYa napisał(a):pic:P tylko to wspolnie robicie
ale miło się pośmiać bo wypiciu i fajnie powspominać
tylko bez oscypków

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 17 gości