slonkokg napisał(a):takie pytanko... jakim cudem słonkokg byłaś na spotkaniu a ja Cię nie widziałam?
Agunia , praca mnie goniłaByłam jakies 5 minut na początku długiej przerwy. Next time
spokojnie.. zdążymy sie jeszcze pewnie nie raz osobiście zobaczyć
ale fakt, ze wy nie wiecie kto ja jestem a ja nie wiem kim wy jestescie... hehe 

Byłam jakies 5 minut na początku długiej przerwy. Next time 
A alkoholu w moim towarzystwie sie nie napijesz, jeszcze masz troszke czasu 
to nawet teraz ze mną "piwa pojednania" bys nie wypiła? jeden, to nawet na zdrowie pomaga 
mój przypadek jest naprawde ciezki... jeszcze dwa lata ucisku i męki z Miss B. pozostało...