1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Postprzez Morland » czwartek, 10 mar 2005, 18:27

Jako, że Uri jest nieobecny, postanowiłem kontynuować rozpoczętą przez niego na starym forum ideę prowadzenia tematu dla koperników :) Tutaj możemy wpisywać różne uwagi i przemyślenia odnośnie naszej kochanej szkoły :) Wiem, że to już nie będzie to samo, ale temat musi być, co by powiedział Kopernik...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Re: 1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Postprzez MeYa » czwartek, 10 mar 2005, 18:45

Morland napisał(a):Jako, że Uri jest nieobecny, postanowiłem kontynuować rozpoczętą przez niego na starym forum ideę prowadzenia tematu dla koperników :) Tutaj możemy wpisywać różne uwagi i przemyślenia odnośnie naszej kochanej szkoły :) Wiem, że to już nie będzie to samo, ale temat musi być, co by powiedział Kopernik...





teraz to juz Kopernik się w grobie przewraca patrzac na to co sie dzieje w tej szkole :drunk: hehehe :lol:
a temat musi byc...
czyzbys juz sie przyzwyczail do nowego wizerunku forum drogi Morlandzie?
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » czwartek, 10 mar 2005, 19:01

Przyzwyczaić się nie przyzwyczaiłem. I długo się nie przyzwyczaję. Ale innego forum nie ma. Czy nam się to podoba, czy nie, jesteśmy skazani na obecne :(
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Genesius » czwartek, 10 mar 2005, 19:47

[glow=red][/glow][shadow=cyan][/shadow]a co sie dzialo w szkole ostatnio bo mnie dawno nie bylo, cos ciekawego??
Avatar użytkownika
Genesius
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 29 gru 2004, 20:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » czwartek, 10 mar 2005, 20:51

w szkole jest beznadziejnie! jutro mam trzy lekcje, w tym jedo okienko :shock: :x
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kamila » czwartek, 10 mar 2005, 20:55

Peny napisał(a):w szkole jest beznadziejnie! jutro mam trzy lekcje, w tym jedo okienko :shock: :x

beznadziejnie? pffff... pleci głupoty :twisted: jest bosko... moze dlatego, że te serca zdjęli i jakoś lepiej się czuje :suchy:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kawon » czwartek, 10 mar 2005, 20:59

Nie moge sie przyzwyzcaic do 45minutowych lekcji. Przez 3 dni bylo tak fajnie... :/
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez RaCiK » czwartek, 10 mar 2005, 21:02

Już niedługo koniec roku szkolnego dla maturzystów.
Nie będę musiał patrzeć na niektóre GĘBY w tej szkole!
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Peny » czwartek, 10 mar 2005, 21:06

RaCiK napisał(a):Już niedługo koniec roku szkolnego dla maturzystów.
Nie będę musiał patrzeć na niektóre GĘBY w tej szkole!

hehe :P fajnie.. jeszcze 35 dni liczac z jutrzejszym...a pozniej matura...
Ja zaczynam 18.04 jezykiem niemieckim :wow: :shock:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Y.Eternity » czwartek, 10 mar 2005, 21:21

Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:
Y.Eternity
 

Postprzez Peny » czwartek, 10 mar 2005, 21:23

Y.Eternity napisał(a):Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:

ehh.. poczekaj.. juz niedlugo.. :drunk: :drunk:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » czwartek, 10 mar 2005, 21:29

Y.Eternity napisał(a):Nie podoba mi sie forum, nie podoba mi sie szkola, nie podobaja mi sie lekcje, nie podoba mi sie matura. NIE ! :maruda:


to sie lepiej postaraj zebys nie musiala za rok tego samego pisac w tym samym temacie :mg:
ja tez zaczynam 18.IV dokladnie o godzinie 12:50 wchodzęna egzamin ustny z języka niemieckiegomi odpowiadac bede przed zacna komisja w osobach p.Kazimierskiej i p.Lipskiego i kogos jeszcze tylko zapomnialam kogo :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » czwartek, 10 mar 2005, 21:32

Lubię moją szkołę, lubię dwie godziny polskiego w piątki, lubię ludzi z mojej szkoły, lubię zmianę podręcznika do biologii na częśc drugą i przerabianego materiału, co pozytywnie wpłynie na moją dalszą edukację w zakresie tego przedmiotu i lubię weekend, który jutro się rozpocznie :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości