2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Postprzez gapcio » czwartek, 10 mar 2005, 17:24

Czyli tak jak wyżej temat już dawno rozpoczęty przez Sailora ....

Ostatnim motywem było spotkanie "Gromkowiczów" tylko pytanie dlaczego przyszło nas tak mało ... ??
gapcio
 

Re: 2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Postprzez MadziUlka » czwartek, 10 mar 2005, 17:26

gapcio napisał(a):Czyli tak jak wyżej temat już dawno rozpoczęty przez Sailora ....

Ostatnim motywem było spotkanie "Gromkowiczów" tylko pytanie dlaczego przyszło nas tak mało ... ??



mnie nie było w ogóle w sql więc chyba wybaczycie mi moja nieobecność na spotkaniu.....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez propet » czwartek, 10 mar 2005, 17:28

O [beeep eng.], a wiedziałem ze cos miałem dzisiaj zrobić..... :x
Avatar użytkownika
propet
Twardziel
 
Posty: 79
Dołączył(a): środa, 1 wrz 2004, 17:32
Lokalizacja: K-g

Postprzez filomata » czwartek, 10 mar 2005, 18:22

Ciekawie, ciekawie było :D Ludzie troche nie dopisali ale cóz :P
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Agunia » czwartek, 10 mar 2005, 20:15

Magnus napisał(a)::) Było fajnie>>> :drunk: ale nie było Picia :P :spoko:


bo nie przyniosłeś :P

takie pytanko... jakim cudem słonkokg byłaś na spotkaniu a ja Cię nie widziałam?

propet: wiedziałam, że Tobie to jednak trzeba by było przypomnieć, no ale cóż..... zapomniałam to zrobić :P

ogólnie to było nieźle, ale następnym razem miejmy nadzieję, że pojawi się więcej ludzi :)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » czwartek, 10 mar 2005, 20:35

ooo spotkanie.. poszedlbym sobie i was z checia po twarzy zobaczyl.... ale mi nie pisane spotkania, zloty i innego rodzaju zabawy, bo nadal - podobnie jak Jery - leżę zdechły w domq... ale przeciez zawsze chyba mozna powtorzyc cala impreze ;) no chyba ze składkowe macie :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » czwartek, 10 mar 2005, 20:39

darek.kg napisał(a):ale przeciez zawsze chyba mozna powtorzyc cala impreze ;) no chyba ze składkowe macie :P


no chyba można :P jakoś się jeszcze z tym dogadamy.....
a składkowe.... jak tak bardzo chcesz to dla Ciebie może być :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości