Cos Dla Ekshibicjonistow ;) ..czyli Desktpy

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Sato » wtorek, 1 mar 2005, 22:46

<!--QuoteBegin-Joey+1.03.2005, 22:03--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>CYTAT (Joey @ 1.03.2005, 22:03)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> no no - tez fajne - a moze z polskimi datami :> [/quote]
marzec... wiec o co Ci cho?
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Joey » wtorek, 1 mar 2005, 23:03

<!--QuoteBegin-Sato+1.03.2005, 19:46--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>CYTAT (Sato @ 1.03.2005, 19:46)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> marzec... wiec o co Ci cho? [/quote]
co slpey nie zauwazy to i zmysli ... chodizlo mi o godzine pm i am

sort za blad :unsure: :unsure:

Eedit: Konsola juz pl :D :D

ale nie Eterm... :o
Joey
 

Postprzez Sato » wtorek, 1 mar 2005, 23:21

<!--QuoteBegin-Joey+1.03.2005, 23:03--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>CYTAT (Joey @ 1.03.2005, 23:03)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin--> co slpey nie zauwazy to i zmysli ... chodizlo mi o godzine pm i am

sort za blad :unsure: :unsure:
[/quote]
w polsce uzywa sie systemu 24/24 zatem nie ma (bynajmniej sie nie spotkalem) polskich odpowiednikow am i pm
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Joey » sobota, 5 mar 2005, 01:42

Obrazek

mała zmiana stylu i tapetki
Joey
 

Postprzez cushu » sobota, 12 mar 2005, 13:40

Obrazek

Dalem juz do galerii, bo myslalem, ze ten temat tez skasowalo..

kde 3.3 ikonki "dzieiaki beta1" i supekaramba z wlasnym motywem.

p.s. sorry ze troche wielkie, przezyjecie :)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez r00t » sobota, 12 mar 2005, 15:22

:) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)

a tak na poważnie to ja bym się martwił... co będzie jak load wyniesie 99%.... pożar ?

Mój proc teraz chodzi na 3.17 GHz i ma 35 st. C. load 1 - 2% w godzinnym stresie ma 55 - 56 st. C

pomyśl o dobrym chłodzeniu... no chyba że lubisz zwisy i resety....

ps. to taki mały off top,
Ostatnio edytowano sobota, 12 mar 2005, 15:26 przez r00t, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bruno » sobota, 12 mar 2005, 15:25

r00t napisał(a)::) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)

a tak na poważnie to ja bym się martwił... co będzie jak load wyniesie 99%.... pożar ?

Mój proc teraz chodzi na 3.17 GHz i ma 35 st. C. load 1 - 2% w godzinnym stresie ma 55 - 56 st. C

pomyśl o dobrym chłodzeniu... no chyba że lubisz zwisy i resety....


Jest tez opcja, ze to sa niedokonfigurowane lmsensors.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » sobota, 12 mar 2005, 16:14

r00t napisał(a)::) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)


nie odrobiles pracy domowej... a Prescott'y znaju? :P swego czasu (okolo rok temu) wyszla cala seria tego cudactwa... na dziendobry temperatury zaczynaly sie od 60-65st... a przy wypasionym chlodzeniu spadaly do nie mniej niz 50-55st... zatem moze cos takiego siedzi u niego pod maską 8)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez r00t » sobota, 12 mar 2005, 18:00

Sato napisał(a):
r00t napisał(a)::) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)


nie odrobiles pracy domowej... a Prescott'y znaju? :P swego czasu (okolo rok temu) wyszla cala seria tego cudactwa... na dziendobry temperatury zaczynaly sie od 60-65st... a przy wypasionym chlodzeniu spadaly do nie mniej niz 50-55st... zatem moze cos takiego siedzi u niego pod maską 8)


no znam prescoty.. bo u mnie coś takiego siedzi pod maską... owszem grzeją się ale bez przesady...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cushu » sobota, 12 mar 2005, 18:04

r00t napisał(a)::) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)


Oczywiscie ze AMD.. tylko one stabilnie pracuja przy takiej temp :wink:

Root ma racje, temp. niebezpiecznie wysoka (co jakis czas bios zapiszczy ostrzegajac przed pozarem), ale nie bylo juz kasy ani na dobra obudowe, ani na dobre chlodzenie... (chociaz cooler wg producenta powinien dawac rade)
Troche czasu jednak juz sie przesaczylo i w ciagu dwoch tygodni planuje kupic thermaltake Silent Boost i troche zdewastowac obudowe dla lepszego przewiewu, wiec powino byc gites :spoko:

update: a procek to Athlon 2600+ (Barton)
Ostatnio edytowano sobota, 12 mar 2005, 18:05 przez cushu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bruno » sobota, 12 mar 2005, 18:04

Sato napisał(a): a Prescott'y znaju? )


Nie moglem sie oprzec - ale chyba powinno byc
Kod: Zaznacz cały
a Prescott'y ty znajesz?
.
Znaju znaczy znam :)
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » sobota, 12 mar 2005, 18:31

Bruno napisał(a):
Sato napisał(a): a Prescott'y znaju? )


Nie moglem sie oprzec - ale chyba powinno byc
Kod: Zaznacz cały
a Prescott'y ty znajesz?
.
Znaju znaczy znam :)


hehe... faktycznie... :spoko:

[ Dodano: 2005-03-12, 18:35 ]
r00t napisał(a):
Sato napisał(a):
r00t napisał(a)::) Procesor 1% load i 65 st. C ....pewnie AMD ;)


nie odrobiles pracy domowej... a Prescott'y znaju? :P swego czasu (okolo rok temu) wyszla cala seria tego cudactwa... na dziendobry temperatury zaczynaly sie od 60-65st... a przy wypasionym chlodzeniu spadaly do nie mniej niz 50-55st... zatem moze cos takiego siedzi u niego pod maską 8)


no znam prescoty.. bo u mnie coś takiego siedzi pod maską... owszem grzeją się ale bez przesady...


widocznie trafiles z innej serii... lucky guy :]
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Joey » czwartek, 24 mar 2005, 22:46

Obrazek

próbowałem do galerii, ale za cholre niechiał nic mi zuploadowac :/
Joey
 

Postprzez Bruno » piątek, 8 kwi 2005, 13:40

Obrazek
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości