Cos Dla Ekshibicjonistow ;) ..czyli Desktpy

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez mYfEk » poniedziałek, 28 lip 2003, 10:04

trzeba mieć talent synu :P a no właśnie kto pomoże? :D ;)
mYfEk
 

Postprzez quad » wtorek, 29 lip 2003, 09:18

Bruno fajna tapeta... tylko czemu tlo jest z q3????
q1 rzadzi!! DM4 rzadzi! ;)
quad
 

Postprzez Basketman » wtorek, 29 lip 2003, 10:47

root ty masz tam centrum dowodzenia ;]
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez alibulibadaha » wtorek, 29 lip 2003, 11:12

quad napisał(a): Bruno fajna tapeta... tylko czemu tlo jest z q3????
q1 rzadzi!! DM4 rzadzi! ;)

Popieram, Q1 rządzi!!! :)
Zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat trybu SinglePlayer.
Multi ma... dobre, ale bardziej podoba mi się to w Q3. :)

...ale widzę, że się offtopic zrobił więc powróćmy do tematu:
Bruno, skąd wziąść ten pasek z polprzezroczystym tlem, ten zaraz nad wskaznikiem MEMORY i CPU, i ten wskaźnik też.
alibulibadaha
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 8 cze 2003, 10:22

Postprzez Basketman » wtorek, 29 lip 2003, 13:43

Obrazek

RESIDENT EVIL !!!!
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Basketman » wtorek, 29 lip 2003, 15:10

scream napisał(a): jak wstawic obrazek ??

Idz po ferna on ci zrobi. Trzeba konto zalozyc tylko.
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez mYfEk » piątek, 1 sie 2003, 10:56

żachu mam nadzieje że ten pulpit wyskakuje jak tylko ty sie zalogujesz :P szczerze mowiąc to takiego syfu jeszcze nie widziałem :P a zreszta widać że chłopak się spieszył ;)
nie no może gdzieś widziałem wiekszy syf, ale ty jestes gdzieś na 4 miejscu dopiero ;]]]]]]
mYfEk
 

Postprzez EmDeKa » niedziela, 17 sie 2003, 23:02

Ok, to i ja zrobię to... po raz pierwszy...

Obrazek
EmDeKa
 

Postprzez [Vk] » poniedziałek, 18 sie 2003, 10:47

.xcC
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51

Postprzez kawon » poniedziałek, 18 sie 2003, 11:07

swietny desktop Walczyk :P
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości