
Zgłoszę te skoki ping jutro ..
Nie będę "szczekał" screen "edukacyjny"



covalic napisał(a):
Kanałem reklamacji mogę sobie tylek podetrzeć gdyż działa do 17, a to niestety nie są godziny w których mam czas na TKK.

DiamondBack napisał(a):Raczej nie panikował bym aż tak bardzo z tym promieniowaniem. Wiele lat stał u mnie komputer i modem w miejscu gdzie takie promieniowanie było naprawdę duże a takich
problemów z pingami nie miałem.
DiamondBack napisał(a):Być może, ale nie uważam, że odpowiedź na problem usera "jak się nie podoba to zrezygnuj" była pomocna w tej sprawie.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość